شرایط تعطیلی دانشگاه ها در روز پنجشنبه

به گزارش اخبار مشروح، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه برای تعطیلی روز پنج شنبه دانشگاه ها هنوز تصمیم گیری نشده خاطرنشان کرد: در صورت تداوم شرایط آلودگی در جلسه کمیته اضطرار تصمیم گیری خواهد شد.

شرایط تعطیلی دانشگاه ها در روز پنجشنبه

به گزارش ایرنا، عابد ملکی روز چهارشنبه با اشاره به شرایط آلودگی هوا در روز های آینده گفت: از ابتدای سال جاری بدلیل شرایط آلودگی هوا، 11 جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا در محل استانداری تهران برگزار گردید که به جهت حفظ سلامت شهروندان مصوباتی همانند تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و حتی ادارات داشتیم.

وی اضافه کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم آلودگی هوا تصمیم گرفته شد که کلیه مراکز آموزشی و ادارات برای روز چهارشنبه تعطیل گردد، اما برای روز پنجشنبه هنوز جلسه ای تشکیل نشده و در صورت تداوم این اندازه آلودگی هوا حتما جلسه ای تا عصر امروز (چهارشنبه) تشکیل خواهد شد.

معاون استاندار تهران گفت: برگزاری امتحانات نهایی مراکز آموزشی بر عهده وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم است و با اطلاع رسانی این امتحانات برگزار می گردد.

وی تاکید نمود: هر گونه لغو و برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها نیز باید از سوی آن مراکز اعلام گردد و کمیته اضطرار آلودگی هوا در این زمینه ورود نخواهد کرد.

هم اکنون میانگین شاخص لحظه ای کیفیت هوای تهران بر روی عدد 414 و در شرایط خطرناک قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1540

به "شرایط تعطیلی دانشگاه ها در روز پنجشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تعطیلی دانشگاه ها در روز پنجشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید