نماینده روسیه: حداکثر دیپلماسی برای بازگشت به اجرای کامل برجام به کار گرفته گردد

به گزارش اخبار مشروح، نماینده روسیه در وین در بیانیه ای که در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه داد، خواهان به کار بستن حداکثر دیپلماسی برای حل و فصل مسائل پیرامون توافق هسته ای ایران شد.

نماینده روسیه: حداکثر دیپلماسی برای بازگشت به اجرای کامل برجام به کار گرفته گردد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، صفحه توییتر هیئت روسیه در وین به نقل از میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین، نوشت: مسائل باقی مانده پادمانی باید با همکاری تنگاتنگ ایران و آژانس شفاف سازی شوند. دلگرم نماینده است که مدیرکل آژانس طی سفر 20 تا 21 فوریه اش به ایران، درباره کوشش های فعالانه و متمرکز برای غلبه بر این شرایط اعلام آمادگی نموده است. ما از عملکرد حرفه ای مدیرکل استقبال می کنیم.

صفحه هیئت وین به نقل از اولیانوف ادامه داد: خوشحالیمم در پرداختن به مسائل ایران از گسترش خارج از کنترل تنش ها که می توانست به بحرانی بین المللی تبدیل گردد، خودداری کردیم. از همکارانمان در شورای حکام می خواهیم که جهت دیپلماسی را انتخاب نمایند.

صفحه توییتر هیئت روسیه در وین نقل قول دیگری از اولیانوف را مطرح نموده و نوشت: باید حداکثر دیپلماسی را برای بازگشت کامل به اجرای برجام به کار گرفت. موضوع فقط لغو تحریم های ضد ایرانی نیست بلکه بازگشت به راستی آزمایی و نظارت کامل تحت توافق 2231 شورای امنیت سازمان ملل است که شامل پروتکل الحاقی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 964

به "نماینده روسیه: حداکثر دیپلماسی برای بازگشت به اجرای کامل برجام به کار گرفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده روسیه: حداکثر دیپلماسی برای بازگشت به اجرای کامل برجام به کار گرفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید