ثبت نام مسکن ملی تهران از شنبه آینده ، ظرفیت نام نویسی پردیس افزایش یافت

به گزارش اخبار مشروح، ثبت نام مسکن ملی در استان تهران و برخی شهر های جدید مثل پردیس و پرند از روز شنبه 30 آذر ماه آغاز می شود.

ثبت نام مسکن ملی تهران از شنبه آینده ، ظرفیت نام نویسی پردیس افزایش یافت

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، ثبت نام مسکن ملی در استان تهران از روز شنبه 30 آذر 98 آغاز می شود و مقرر شده تا در این مرحله از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام به عمل آید.

در این مرحله و برای استان تهران ثبت نام متقاضیان در دو شهر جدید پردیس و پرند نیز انجام خواهد شد.نکته ای که حائز اهمیت است این است که ظاهرا برای شهر پردیس قرار بود، به ظرفیت دو هزار نفر ثبت نام صورت بگیرد، اما مخالفت معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی با این عدد قرار بر این شده تا ظرفیت شهر پردیس برای مسکن ملی افزایش و امروز به این معاونت اعلام شود.

هم زمان با ثبت نام مسکن ملی در استان تهران ،استانهای البرز و قزوین نیز این برنامه را آغاز خواهند کرد و مقرر شده تا در کنار شهرهای جدید پردیس و پرند ،ثبت نام برای متقاضیان در شهرهای هشتگرد و ایوانکی نیز انجام شود.

البته روز 30 آذر در کنار این برنامه مرحله دوم ثبت نام در پنج استان کرمان، زنجان، خراسان جنوبی، اصفهان و هرمزگان نیز آغاز می شود.

محمودزاده معاون مسکن و ساختمان با اشاره به اینکه مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل افزایش تقاضا و تامین زمین در استان هایی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند بار دیگر آغاز می شود، ادامه داد: هم اکنون برنامه ریزی ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در 41 شهر پنج استان هرمزگان، زنجان، کرمان، خراسان جنوبی و اصفهان برنامه ریزی شده است.

وی اضافه کرد: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان برای شهرهای کرمان، سیرجان، بم، بزنجان، ریحان، هماشهر، جوزم، دهج، شهداد، اندوهجرد، گلباف، جوپار، ماهان، خاتون آباد، ارزوئیه، محی آباد، باغین، چترود، هجدک، رابر، فهرج، نرماشیر، نظام شهر، جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریاب، در استان اصفهان برای شهرهای کاشان، قمصر، جوشقان قالی، نایین و انارک، در استان خراسان جنوبی در شهرهای بیرجند، طبس و نهبندان و در استان زنجان در شهرهای زنجان و آب بر و در استان هرمزگان برای شهر جاسک انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 23

به "ثبت نام مسکن ملی تهران از شنبه آینده ، ظرفیت نام نویسی پردیس افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مسکن ملی تهران از شنبه آینده ، ظرفیت نام نویسی پردیس افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید