11 ماموریت فرعی برتر الدن رینگ و پاداش تکمیل آن ها

به گزارش اخبار مشروح، الدن رینگ نمونه ای کم نظیر از یک بازی دنیا باز است که مملو از کارهایی است که در هر گوشه از دنیای پراکنده و خالی از سکنه اش می توانید انجام دهید. در بیشتر مواقع، این هیولاهای وحشتناک بازی هستند که می خواهند شما را به هر طریق ممکن بکشند، با این حال گاهی اوقات شخصیت های غیرقابل بازی با رفتارهایی نسبتا محبت آمیز را خواهید یافت که می توانند ماموریت هایی را به فهرست کارهای شما اضافه نمایند.

11 ماموریت فرعی برتر الدن رینگ و پاداش تکمیل آن ها

اگر قصد دارید که به جای گذراندن ساعت های طولانی در بازی و چرخه زدن در گوشه و کنار آن، تنها به ماموریت های مهم بپردازید و در این میان بعضی را نیز رد کنید، با چالش های زیادی روبرو خواهید بود زیرا که بازی هیچ اطلاعاتی در خصوص موارد ذکر شده به شما نخواهد داد. از طرفی نمی توان گفت که کدام ماموریت بهتر از دیگری است چرا که هر کدام از آن ها رمز و راز خاص خود را دارند و برای عده ای مجذوب نماینده هستند. با این حال در این مقاله به 11 مورد از جالب ترین ماموریت های جانبی بازی در کنار جوایزی که می توانید پس از تکمیل آن ها دریافت کنید، خواهیم پرداخت.

11. رودریکا (Roderika)

فهرست را با یک ماموریت جانبی آسان آغاز خواهیم کرد که یک آیتم بسیار ارزشمند را به شما می دهد. اتمام ماموریت رودریکا ساده است، زیرا شما فقط باید آیتم Chrysalids Memento را به او در کلبه استورم هیل (Stormhill Shack) تحویل دهید. این آیتم را می توان در قلعه استورم هیل یافت. سپس زمانی که رودریکا به Roundtable Hold نقل مکان کرد، با او صحبت کنید. آیتم ذکر شده به وسیله دشمنان چندان سختی محافظت نمی گردد و چندان دور از دسترس نیست. برای پاداش، رودریکا به شما یک گلدن سید یا دانه طلایی می دهد. گلدن سید آیتمی است که حداکثر تعداد فلاسک هایی را که می توانید بهره ببرید، افزایش می دهد. هر کسی که تا به حال این بازی را تجربه نموده باشد، می داند که این آیتم چقدر حیاتی است.

10. باک دوزنده (Boc The Seamster)

از زمانی که الدن رینگ عرضه شده، باک باعث دلگرمی بسیاری از بازیکنان بازی شده است. اتمام ماموریت جانبی او با توجه به آنچه که بدست می آورید، ارزشش را دارد. اگر باسی که در غار Costal وجود دارد را شکست دهید و وسایل خیاطی باک را به او برگردانید، او به نوعی تبدیل به خیاط شخصی شما خواهد شد. این بدان معناست که می توانید از او بخواهید که تجهیزات شما را تغییر دهد و دیگر مجبور نخواهید که برای تغییر لباس هایتان هر بار 500 رون را از دست بدهید. از طرفی 500 رون در اوایل بازی اندازه کمی نیست.

9. پچِز (Patches)

ماموریت فرعی مربوط به شخصیت Patches اندکی سخت است و شامل چشم پوشی از جان فردی است که بسیاری از بازیکنان احساسی ممکن است که بخواهند او را بکشند، اما پاداش بخشش همیشه بیشتر است. تکمیل این مرحله جانبی به شما یکی از برترین زره های بازی را هدیه می دهد. بعلاوه می توانید او را تبدیل به یک تاجر کنید که با توجه به داشتن چندین آیتم مفید و کمیاب، اهمیت بخشش او را بیش از پیش می نماید. تکمیل ماموریت این شخصیت مقداری زمان بر است اما همانطور که مشاهده کردید، آیتم های سودمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

8. میلیسنت (Millicent)

این یکی از برترین ماموریت های جانبی برای کسانی است که می خواهند به تمام سرانجام های بازی دست پیدا نمایند. ماموریت جانبی میلیسنت، آیتمی با نام Unalloyed Gold Needle را برای شما به ارمغان می آورد که شما را از گیر کردن در یک سرانجام خاص پس از شکست مالنیا به نوعی نجات می دهد. حتی اگر این موضوع چندان برای شما مجذوب نماینده نباشد، همچنان Millicents Prosthesis و Rotten Winged Sword Insignia را دریافت خواهید کرد که هر دو آیتم های بسیار مفیدی هستند. با این حال توجه داشته باشید که این ماموریت فرعی ممکن است خسته نماینده باشد.

7. سلن و جرن (Sorceress Sellen And Witch Hunter Jerren)

این ماموریت جانبی بسته به اینکه در طول آن طرف سلن یا جرن را بگیرید، آیتم های مختلفی را به شما اهدا می نماید. لازم به ذکر است که این ماموریت بسیار پیچیده است زیرا شامل یافتن چندین دیوار مخفی می گردد که اگر نمی خواهید وقت خود در پی پیدا کردن آن ها بگذرانید، بهتر است که به راهنماهای بازی مراجعه کنید. در حالی که آزاد هستید که به یکی از این شخصیت ها یاری کنید، به دلایل مختلف، تنها راه برای بدست آوردن زره هر دو شخصیت این است که با سلن همراه شده و جرن را بکشید.

6. تاپس (Thops)

ماموریت فرعی شخصیت تاپس داستان تلخ و شیرینی دارد که به شما امکان می دهد تا به جادوهای خوبی دسترسی پیدا کنید. تاپس یک جادوگر است که فقط می خواهد به کار خود یعنی تحقیق در خصوص هنرهای جادویی بازگردد. وقتی کلید او را بازیابی می کنید و دسترسی دوباره به آموزشگاه مهر و موم شده بازی را برای او فراهم می کنید، پس از مدتی او را در پشت میزش مرده خواهید یافت و معین نیست که به وسیله چه کسی کشته شده است. با این حال، قطعا جادوی Thopss Barrier را دوست خواهید داشت.

5. کورین و گلدماسک (Corhyn And Goldmask)

این ماموریت جانبی به طرز جالبی به داستان اصلی بازی پیوند خورده، زیرا شما باید یکی از باس های اصلی بازی با نام Fire Giant را شکست دهید تا بتوانید آن را تکمیل کنید. کلیت ماموریت چندان مجذوب نماینده نیست و شامل سفرهای زیادی به مکان های مختلف برای صحبت با کورین و گلدماسک است، با این حال در سرانجام آن، یکی از رون های اصلی بازی را با نام Mending Rune Of Perfect Order دریافت خواهید کرد. آیتمی که به شما امکان می دهد تا به یکی از سرانجام های مخفی بازی دست پیدا کنید. از آنجایی که تعداد زیادی سرانجام مخفی وجود ندارد، رسیدن به هر کدام از آن ها حتی با وجود گذراندن مراحل فرعی خسته نماینده، ارزشمند است.

4. فیا (Fia)

ماموریت مربوط به شخصیت فیا، یکی از مراحلی است که یک سرانجام مخفی را آشکار می نماید. مراحل این ماموریت خیلی پیچیده نیست، با این حال برای تکمیل آن باید یکی از باس های سخت بازی با نام Lichdragon Fortissax را شکست دهید. لازم به ذکر است که ماهیت دقیق سرانجام مخفی مبهم است، اما به نوعی خبر از به جهان آوردن فرزندی به وسیله فیا و یک نیمه خدا می دهد. در هر صورت پس این ماموریت می توانید به یکی دیگر از رون های اصلی بازی با نام Mending Rune of the Death-Prince دست پیدا کنید.

3. رانی (Ranni The Snow Witch)

ماموریت رانی جادوگر یکی دیگر از سرانجام های بازی را باز می نماید، با این حال مشابه موارد قبلی یک رون به شما نمی دهد بلکه یک سلاح ویژه در اختیار شما قرار می دهد. این ماموریت یکی از طولانی ترین و چالش برانگیزترین ماموریت های بازی که برای رسیدن به تاریک ترین سرانجام بازی، باید کارهای زیادی در طول آن انجام دهید. از طرفی برای به سرانجام رساندن آن باید با یکی از باس های بازی با نام Astel ،Naturalborn of the Void مبارزه کنید که به هیچ وجه حریف آسانی نخواهد بود.

2. بلید (Blaidd)

این ماموریت جانبی با ماموریت جادگر برفی مرتبط است و برخلاف چندین مورد قبلی، به شما یک سرانجام مخفی را وعده نمی دهد. با این حال، زره و شمشیر بزرگی که بعد از شکست دادن بلید در سرانجام این ماموریت بدست می آورید، ارزش زیادی دارد. شما باید قبل از تکمیل ماموریت جادوگر برفی، ماموریت بلید را انجام دهید، زیرا پس از تکمیل ماموریت رانی، بلید عصبانی شده و سعی می نماید تا شما را بکشد. او بسیار سرسخت است، اما اگر او را شکست دهید، می توانید سبک مبارزه او را با زره مجذوب نمایندهش فرا گیرید.

1. سرگین خوار (Dung Eater)

ممکن است که نام این شخصیت برایتان عجیب باشد، اما هنگامی که ماموریت او را به اتمام برسانید، متوجه خواهید شد که نقش مهمی در بازی برعهده دارد. بعلاوه این آخرین شخصیت فهرست با یک ماموریت جانبی است که به شما یکی از رون های اصلی را برای باز کردن یک سرانجام مخفی می دهد. این ماموریت شامل یافتن و تحویل پنج عدد از آیتم Seedbed Curse به سرگین خوار است که در تمام مدت شما را نفرین و تهدید می نماید. پس از دادن هر پنج آیتم به او، یک رون اصلی دریافت خواهید کرد که یک سرانجام تلخ را برای شما باز می نماید. در نهایت می توانید زره منزجرنماینده او را دریافت کنید.

منبع: TheGamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 مرداد 1401 بروزرسانی: 15 مرداد 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1568

به "11 ماموریت فرعی برتر الدن رینگ و پاداش تکمیل آن ها" امتیاز دهید

1 کاربر به "11 ماموریت فرعی برتر الدن رینگ و پاداش تکمیل آن ها" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 ماموریت فرعی برتر الدن رینگ و پاداش تکمیل آن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید