گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خالوندی: قول می دهم همه مدال ها در دو ماده پرتاب نیزه به ایران می رسد

به گزارش اخبار مشروح، ورزشکار کرمانشاهی کاروان ایران در رشته دوومیدانی ابراز امیدواری کرد در بازی های آسیایی جاکارتا 2018 نیز یک مدال دیگر به دست بیاورد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خالوندی: قول می دهم همه مدال ها در دو ماده پرتاب نیزه به ایران می رسد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با ارزانترین قیمت تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی, محمد خالوندی, قهرمان رشته پرتاب نیزه ایران با سابقه 6 ساله حضور در تیم ملی، در خصوص وضعیتش قبل از آغاز رقابت ها گفت: در ابتدا خدا را شکر می کنم که توانستم بار دیگر در یک تورنمنت جدید با پیراهن تیم ملی حاضر شوم و به دنبال افتخارآفرینی باشم. به امید خدا با تمام توانم وارد مسابقات می شوم تا بتوانم مردم ایران را شاد و راضی کنم.

این ورزشکار پرافتخار کاروان ایران در خصوص اتفاقاتی که بر سر کلاس بندی ها رقم خورد، افزود: یکسری مسائل به خاطر این کلاس بندی برای من و چند تن دیگر از ورزشکاران به وجود آمد اما با این حال باید از تمام این مسائل چشم پوشی کرد و به فکر کسب مدال بود. دوست دارم با دست پر از رقابت ها خارج شوم. می خواهم یک قول مهم به شما بدهم, اینکه در این مسابقات در کلاس F57 و F56 هر 3 مدال برای ایران خواهد بود.

خالوندی افزود: برگزارکننده مسابقات، بسیاری از کلاس ها را ادغام کرد اما خدا را شکر که حریفان دیگر به ما نمی رسند اما از سوی دیگر باید با ورزشکاران ایرانی رقابت کنیم. تاکید می کنم که ما می توانیم در هر دو ماده، تمام مدال ها را به دست بیاوریم. این بزرگ ترین دلخوشی و شادی ما در این مسابقات خواهد بود و دوست داریم خاطره جذاب المپیک لندن را تکرار کنیم.

پرتابگر کاروان ایران در جاکارتا گفت: کوشش ما این است که بتوانیم با افزایش مدال ها، جهش بیشتری به سمت موفقیت داشته باشیم اما نباید فراموش کنیم رقبایی مثل هند و ازبکستان در این سال ها سرمایه گذاری کردند تا برای خود شرایط بهتری بسازند. من معتقدم 20 نفر دیگر در دوومیدانی داریم که می توانستند اعزام شده و در این رقابت ها مدال به دست بیاورند زیرا دوومیدانی ما پتانسیل فوق العاده ای دارد و در کنار هم توانایی کسب مدال های بیشتر را داریم. در همین حد بگویم که امیدوارم با تکرار رکوردهای شخصی که در تمرینات توسط بچه ها رقم خورد، این دوره می توانیم شرایط خاصی را تجربه کنیم.

خالدونی در نهایت گفت: ما اینجا هستیم تا کوشش بیشتری کنیم و مدال های ارزنده ای برای کشورمان به دست بیاوریم. کمیته پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین نیز برنامه ریزی کاملی داشتند تا کاروان ایران با دست پر از این رقابت ها خارج گردد. از یک سو برای بهبود شرایط مان می جنگیم و از طرف دیگر به این بازی ها، به چشم دیدارهای تدارکاتی برای حضور در المپیک و رقابت های جهانی نگاه می کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 144

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خالوندی: قول می دهم همه مدال ها در دو ماده پرتاب نیزه به ایران می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خالوندی: قول می دهم همه مدال ها در دو ماده پرتاب نیزه به ایران می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید