واکنش روسیه و آمریکا به افشاگری مگان مارکل

به گزارش اخبار مشروح، سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، مصاحبه پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش تنها اثبات کرد که رسانه های بریتانیایی افکار عمومی را در راستای منافع این خاندان سلطنتی دستکاری می نمایند.

واکنش روسیه و آمریکا به افشاگری مگان مارکل

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از اسپوتنیک، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در فیسبوک نوشت: تشکیلات بریتانیا در تبانی با مطبوعات است و این مطبوعات افکار عمومی را دستکاری می نمایند؛ با ایجاد یک برداشت خاص که لزوماً با واقعیت منطبق نیست و حتی می تواند با آن تناقض داشته باشد. این مصاحبه فاش کرد که حتی محافظت شده ترین اعضای تشکیلات بریتانیا اگر از سوی نخبگان حاکم خواسته نشوند، احساس امنیت نمی نمایند.

زاخارووا به مطالبی از الکساندر لیتویننکو، سرگئی اسکریپال و بوریس برزوفسکی که در رسانه های بریتانیایی منتشر شده اند، به عنوان نمونه اشاره نمود. زاخارووا در رابطه با این مصاحبه گفت: این رسوایی نیست. این فروپاشی اعتبار است.

این اظهارات در حالی عنوان می شوند که بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا دوشنبه مراتب احترام عمیق خود به الیزابت دوم، ملکه بریتانیا را ابراز کرد و درباره مصاحبه شاهزاده هری و همسرش اظهارنظری نداشت.

او گفت: من همواره بالاترین تحسین را نسبت به ملکه و نقشی که او در کشور ما و کشورهای مشترک المنافع ایفا می نماید، داشته ام. من مدت هاست که درباره خاندان سلطنتی اظهارنظری ننموده ام و امروز هم قصد ندارم چنین کاری کنم.

به نقل از هیل، اما جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید دوشنبه در این رابطه گفت به اعتقاد جو بایدن، هری و مگان شجاعت داشته اند که درباره تجربیاتشان به عنوان اعضای خاندان سلطنتی صحبت نموده و به کناره گیری از پست هایشان تصمیم گرفتند. سخنگوی کاخ سفید گفت: هر شخصی که جلو آمده و درباره مبارزات خود با سلامت روان صحبت کند و روایت خودش را بگوید، شجاعت می خواهد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 979

به "واکنش روسیه و آمریکا به افشاگری مگان مارکل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش روسیه و آمریکا به افشاگری مگان مارکل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید