نفت می توانست استقلال را شکست دهد، کمالوند از مربیان ثابت لیگ است

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران/خوزستان پیشکسوت فوتبال معتقد است اگر نفت آبادان چاشنی شانس را داشت، می توانست با جوانان بومی اش مقابل استقلال تهران به پیروزی برسد.

نفت می توانست استقلال را شکست دهد، کمالوند از مربیان ثابت لیگ است

سیاوش بختیاری زاده در گفت و گو با خبرنگاران، اظهارکرد: باتوجه به حواشی و کمبودهایی که تیم های نفتی داشته اند، من فکر می کنم تساوی نفت آبادان مقابل استقلال که امسال خیلی متحول شده و قدرتمندانه به عنوان یک تیم مدعی است، خوب بازی کرد و تساوی خوبی کسب کرد. اگر چاشنی شانس را هم داشت شاید با جوانان تقریبا بومی خود می توانست پیروز میدان باشد.

وی اعلام نمود: خوشحالم تیم محبوب نفت آبادان رفته رفته خودش را پیدا می کند. نفت در بازی با استقلال حرف برای گفتن داشت و از نتیجه، استفاده منصوریان از جوانانی بود که به آن ها بها داد. موضوعی که ما از دیگر تیم های استان در لیگ برتر داریم. تیم هایی که هزینه گزاف دارند و کمتر به جوانان بها می دهند اما می بینیم که نفت آبادان شجاعانه از جوانان استفاده می کند و به نظرم هر چه پیش برویم، این جوانان با کسب تجربه بیشتر خودشان را پیدا کنند و بازی های بهتری از آن ها ببینیم.

این پیشکسوت فوتبال اضافه نمود: منصوریان اصلا شروع خوبی نداشت و این که او اولین حضور در این تیم را تجربه می کرد و نفت تعداد زیادی از بازیکنان فصل قبل را از دست داده بود و از نظر مالی و امکاناتی هم مشکل داشت، می تواند در فرایند تیم نفت و منصوریان در ابتدای فصل تاثیرگزار بوده باشد.. من با دیدن نوع بازی نفت مقابل استقلال امیدوار شدم که این تیم می تواند تا حدود زیادی خود را جمع کند.

وی اعلام نمود: باید از منصوریان که بازیکنان بومی خوزستان را به خوبی دیده است. تشکر کرد؛ ما استعدادهای بومی داریم که در لیگ یک و دو فوتبال بازی می کنند و یکی از استعدادهایی که نفت امسال جذب کرد، محمد بختیاری است که می بینیم روز به روز خود را بهتر نشان می دهد و یکی از ستون های اصلی خط دفاع نفت آبادان است. مطمئن باشید امثال محمد بختیاری ها در فوتبال خوزستان زیاد است.

بختیاری زاده با انتقاد از باشگاه نفت مسجدسلیمان، گفت: تمام تیم های دنیا دوست دارند شرایط آب و هوایی خوزستان را داشته باشند اما این که تیم های ما در اوج نداری و وقتی دست شان خالی است، چطور در شرایط آب و هوایی تهران اردو می گذارند که هزینه بر هم است. این کار برای من و تمام فوتبال دوستان خوزستانی جای سوال دارد.

وی اعلام کرد: هر چه حاشیه در دنیا است در اطراف تیم نفت مسجدسلیمان است؛ از تغییرات مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان گرفته تا حمایت نشدن کادرفنی و بلوکه شدن پول نفت در حساب اداره کل ورزش خوزستان. این شرایط سخت است و یک مربی باید تمرکز داشته باشد. من تعحب می کنم که کادرفنی نفت باتوجه به این حواشی و مسائل و نبود امکانات در مسجدسلیمان برای یک تیم حرفه ای، چطور می توانند روی کارشان تمرکز داشته باشند. کادرفنی نفت و بازیکنان آن، کار بسیار سختی پیش رو دارند.

بختیاری زاده اضافه نمود: نفت مقابل پرسپولیسی که پنج دوره قهرمان لیگ بود، آبرومند بازی کرد و شاید خیلی ها بگویند بسته بازی کرد اما همین تیم نفت موقعیت گلزنی هم داشت. اگر دروازه بان نفت از تجربه بیشتری برخوردار بود مطمئنا نفت می توانست با نتیجه تساوی بدون گل هم از زمین خارج شود.

وی اعلام نمود: در همین استان خوزستان، مربی داشتیم که با دو شکست، یک برد و یک تساوی برکنار شد و فرصت آنچنانی به او ندادند اما مدیریت نفت مسجدسلیمان و هواداران آن باید صبر پیشه کنند زیرا کمالوند سابقه زیادی در لیگ برتر دارد، هر چند کارش سخت است. البته به نظرم این نتایج برای نفت طبیعی است اما اگر می خواهیم آن را در لیگ برتر حفظ کنیم باید همه حمایت کنند و مطئنم نتای خوبی کسب خواهد کرد.

این پیشکسوت فوتبال اضافه نمود: کمالوند از قدیمی های لیگ برتر و جزو مربیان ثابت لیگ بوده است. او یکی از مربیانی است که به خوبی با فوتبال ایران و با تمام تیم ها آشنا و می تواند به عنوان یک مربی کارکشته و باتجربه و هنوز هم جوان و با انرژی خوب، تیم نفت را در لیگ حفظ کند. البته کمالوند باید در شرایط حساس خود را کنترل کند زیرا نقطه ضعف او این است که وقتی تحت فشار قرار می گیرد، تمرکزش را از دست می دهد و شاید باید دستیاران خیلی قوی کنار او باشند که بتوانند او را کنترل کنند و از نقطه نظرات بسیار فنی و حرفه ای این مربی در شرایط بازی به نحو احسن استفاده کنند.

وی در سرانجام نیز گفت: امسال شهر خودرو و هوادار در لیگ برتر تکلیف مشخصی ندارند و اوضاع آن ها بدتر از تیم های نفتی خوزستان به هم ریخته است و سخت است که بتوانند خود را در لیگ حفظ کنند. باتوجه به شرایط ناخوش این دو تیم، پیشنهاد من به تیم های خوزستانی این است که به فکر بهتر بازی کردن و امتیاز گرفتن باشند و کمتر از سقوط بترسند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1364

به "نفت می توانست استقلال را شکست دهد، کمالوند از مربیان ثابت لیگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت می توانست استقلال را شکست دهد، کمالوند از مربیان ثابت لیگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید