مطیعی: اختصاص 300 میلیارد تومان برای وام های نیمسال اول ، واریز وام های شهریه به حساب دانشگاه ها

به گزارش اخبار مشروح، رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: بیش از 300 میلیارد تومان برای پرداخت وام های دانشجویی نیمسال اول اختصاص دادیم که 70 درصد این وام ها پرداخت شده است.

مطیعی: اختصاص 300 میلیارد تومان برای وام های نیمسال اول ، واریز وام های شهریه به حساب دانشگاه ها

ناصر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط پرداخت وام دکتری گفت: تا به امروز تمام درخواست هایی که برای وام دکتری به صندوق رفاه ارسال شده، به حساب دانشجویان واریز کردیم.

وی اضافه نمود: هر دانشجویی که پرونده آن ها نقصی نداشته و دانشگاه تایید نهایی را انجام داده، این وام را دریافت نموده است.

مطیعی اضافه نمود: اگر دانشجویی به دلایل مختلف نتوانسته این وام را دریافت کند می تواند اعتراض خود را در سایت صندوق رفاه در بخش ارتباط با مسئولین ثبت کند؛ در کمترین زمان به آن رسیدگی می گردد.

وی ادامه داد: اگر دانشگاه در این زمینه کوتاهی نموده باشد به صورت مستقیم توسط صندوق رفاه دانشجویان رسیدگی خواهد شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه نمود: اعتبارات در نظر گرفته شده برای وام های دانشجویی در نیمسال اول تحصیلی بیش از 300 میلیارد تومان بود که بیش از 70 درصد آن تا به امروز پرداخت شده است.

وی در مورد پرداخت وام های شهریه با توجه به فرا رسیدن زمان امتحانات گفت: درخواست های مربوط به وام های شهریه تا به امروز آنالیز و پرداخت شده و درخواست هایی که هنوز پرداخت نشده به دانشگاه ها اعلام کردیم که مانع شرکت دانشجویان در امتحانات نشوند، وام این دانشجویان نیز در کمترین زمان به حساب دانشگاه ها واریز می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 939

به "مطیعی: اختصاص 300 میلیارد تومان برای وام های نیمسال اول ، واریز وام های شهریه به حساب دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطیعی: اختصاص 300 میلیارد تومان برای وام های نیمسال اول ، واریز وام های شهریه به حساب دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید