فراخوان ثبت نام رویداد برخط آلودگی هوا و صدا

به گزارش اخبار مشروح، همزمان با هفته هوای پاک، رویداد یک روزه آلودگی هوا و صدا به صورت آنلاین برگزار می شود.

فراخوان ثبت نام رویداد برخط آلودگی هوا و صدا

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش شهر، همزمان با هفته هوای پاک، نشست های تخصصی آلودگی هوا و صدا توسط شرکت کنترل کیفیت هوا و با همکاری اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و انجمن علمی هوای پاک ایران در روز چهارشنبه یکم بهمن ماه برگزار می شود.

این رویداد یک روزه در دو نوبت صبح و عصر با حضور رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، رئیس انجمن علمی هوای پاک و اساتید، متخصصان و کارشناسان این حوزه برگزار می شود.

چالش های آلودگی هوا، عوامل آلاینده هوای تهران، پیامدهای ناشی از مواجهه با صدای محیط، اثر بیماری کووید 19 بر آلودگی هوا در شهرهای ایران و مقایسه آن با شهرهای بزرگ دنیا، تأثیر دوچرخه سواری بر آلودگی هوا و آلودگی هوا بر دوچرخه سواری، انرژی اتوبوس برقی شهری با هدف طراحی استراتژی شارژ، منشاءیابی ذرات و منشاءیابی بوی نامطبوع منتشر شده در تهران از جمله موضوعاتی اند که در این نشست ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

علاقه مندان به حضور در این نشست ها می توانند با مراجعه به سایت https://air.tehran.ir نسبت به ثبت نام در این رویداد مجازی اقدام کرده و لینک ورود به آن را دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 893

به "فراخوان ثبت نام رویداد برخط آلودگی هوا و صدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان ثبت نام رویداد برخط آلودگی هوا و صدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید