رقابتهای انتخابی جهانی سطح جام تختی را بالا برده بود

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران، رسول جزینی پس از پایان رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره از جام جهان پهلوان تختی خوشبختانه جوانان قابلی حضور داشتند و نشان دادند می توانند سطح مسابقات را بالا ببرند. این دوره از جام تختی یکی از مراحل انتخابی پیکارهای جهانی 2021 نروژ است و همین موضوع سطح فنی مسابقات را بالا برده و ضمن آنکه مبارزه ها از جذابیت خوبی برخوردار بود.

رقابتهای انتخابی جهانی سطح جام تختی را بالا برده بود

وی گفت: تعداد کمی از فرنگی کاران از حضور در جام تختی معاف بودند اما همه داشته های کشتی فرنگی کشورمان در جام تختی حضور داشتند.

جزینی در خصوص انتخاب نفر نهایی وزن 130 کیلوگرم با حضور امیر قاسمی منجزی، علی اکبر یوسفی و امین میرزازاده که قرار است خردادماه به تورنمنت بین المللی پیت لاسینسکی لهستان اعزام شوند، خاطر نشان کرد: قابلیت فنی هر سه نفر بالا است و در لهستان باید آنچه را که دارند، به منصه ظهور برسانند و برای ما فرقی ندارد که کدام یک از این سه نفر در المپیک حضور خواهد داشت. هر کدام که خوب باشند برای المپیک انتخاب خواهد شد.

وی در خصوص انتخاب نهایی ملی پوشان کشتی فرنگی برای حضور در المپیک توکیو و آیا اینکه در برخی از وزن ها ابهام وجود دارد یا خیر؟ گفت: عدالت در انتخاب نفرات رعایت خواهد شد. همه مدعیان در مسابقات و تورنمنت های مختلفی حضور داشتند و نفرات نهایی معرفی می شوند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص نفرات اصلی در پیکارهای جهانی 2021 نروژ نیز یادآور شد: تلفیقی از نفرات برتر انتخابی تیم ملی در جام تختی و فرنگی کارانی که در المپیک توکیو توفیقاتی داشتند راهی مسابقات جهانی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1129

به "رقابتهای انتخابی جهانی سطح جام تختی را بالا برده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابتهای انتخابی جهانی سطح جام تختی را بالا برده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید