ثبت نام 15 کتابفروشی گلستان در طرح زمستانه کتاب

به گزارش اخبار مشروح، فرشته آل نبی رییس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در گفت وگو با به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب در گلستان، اظهار کرد: 15 کتابفروشی در شهرستان های گرگان، گنبدکاووس و کردکوی استان گلستان در طرح زمستانه کتاب 99 حضوری فعالانه خواهند داشت.

ثبت نام 15 کتابفروشی گلستان در طرح زمستانه کتاب

وی ضمن دعوت از کلیه دوستداران فرهنگ کتاب و کتابخوانی به مشارکت در طرح زمستانه کتاب در آستانه نوروز باستانی، گفت: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب 99 همچون طرح پاییزه 200 هزار تومان است و خریداران می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره مند شوند.

رییس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان درباره کتابفروشی های طرح، اظهار کرد: دانشجو، سرو، فرهنگ نو، علم و صنعت، شهر کتاب، خانه کتاب، سرزمین کتاب، جنگل، پاتوق کتاب و بانک کتاب جلالی شعبه یک و سه، اسامی کتابفروشی های شرکت کننده در شهرستان گرگان هستند.

آل نبی افزد: کتاب فروشی های شهر کتاب، حافظ، سلام در گنبدکاووس و اوستا نیز در شهرستان کردکوی در این دوره از طرح حضوری فعال دارند.

وی گفت: کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول طرح می شوند اما کتاب های آموزشی، یاری آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده اند، مشمول طرح نمی شوند.

رییس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه ارائه تخفیف در این طرح تنها شامل کتاب های چاپی است و سایر کالاهای فرهنگی عرضه شده در کتابفروشی را شامل نمی گردد، گفت: کتابفروشی های مشارکت کننده در طرح تا زمان به اتمام رسیدن یارانه اختصاصی ملزم به ارائه تخفیف به مشتریان هستند.

آل نبی همچنین با تاکید بر اینکه رعایت دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت در ایام کرونا برای کلیه کتابفروشی ها لازم است، گفت: مدیریت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در زمان طرح بر عهده واحدهای صنفی است و با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا خریدهای غیرحضوری با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل پاییزه امکان پذیر است.

یادآوری می گردد، طرح زمستانه کتاب از 9 اسفندماه شروع و تا تاریخ 16 همین ماه به مدت یک هفته ادامه دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 952

به "ثبت نام 15 کتابفروشی گلستان در طرح زمستانه کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 15 کتابفروشی گلستان در طرح زمستانه کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید