بازیکن تیم ملی والیبال در ایتالیا مشکوک به کرونا شد

به گزارش اخبار مشروح، نتیجه تست کرونای تمام اعضای تیم ایران در ریمینی منفی شده است اما با توجه به اینکه نتیجه آزمایش مرتضی شریفی منفی ولی مشکوک به کرونا بوده، از این بازیکن دوباره تست گرفته شد.

بازیکن تیم ملی والیبال در ایتالیا مشکوک به کرونا شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، لیگ ملت های 2021 در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت ها در سال 2020 به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت ها در گروه مردان از هفتم خرداد شروع گردد و تا دوم تیر به مدت 27 روز ادامه داشته باشد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره آخرین شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: نتیجه تست کرونای تمام اعضای تیم ایران در ریمینی منفی شده است اما با توجه به اینکه نتیجه آزمایش مرتضی شریفی منفی ولی مشکوک به کرونا بوده، از این بازیکن دوباره تست گرفته شد.

کمیته برگزاری لیگ ملت ها در متمم برنامه امروز تیم ایران عکاسی اختصاصی از اعضای تیم ملی را لحاظ نموده که پیش از تمرین عصر امروز در آتلیه اختصاصی مسابقات انجام خواهد شد.

کاروان 25 نفره تیم ملی والیبال مردان ایران ساعت 23.30 دوشنبه به هتل محل اقامت خود در شهر ریمینی (محل برگزاری لیگ ملت ها) رسید.

در برنامه اختصاصی روز اول (سه شنبه) که از سوی کمیته برگزاری به سرپرست تیم ملی تحویل داده شده، دقایقی پیاده روی انحصاری در ساحل امن ریمینی برای تیم ایران در نظر گرفته شده است.

بر اساس این برنامه تیم ایران از ساعت 18.30 (به وقت محلی) به مدت سه ساعت نخستین تمرین خود را انجام خواهد داد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1109

به "بازیکن تیم ملی والیبال در ایتالیا مشکوک به کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم ملی والیبال در ایتالیا مشکوک به کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید