امانی: لازمه کار کارشناسی نیروی کارآمد، موثر و تاثیرگذار است

به گزارش اخبار مشروح، تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت که همه ما نسبت به وظیفه ای که بر عهده داریم، مسئول هستیم و باید سعی کنیم با استفاده از ظرفیت های موجود بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم.

امانی: لازمه کار کارشناسی نیروی کارآمد، موثر و تاثیرگذار است

به گزارش روابط عمومی شورای عالی آموزش و پرورش، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در نشست صمیمی با کارکنان دبیرخانه این شورا، گفت: تغییر و تحول لازمه سازمانهای پویا، کارآمد و تاثیرگذار است. موتور محرکه سازمانهای پویا و فعال، نیروی انسانی با کیفیت، موثر و تاثیرگذار است که آنرا به حرکت منظم و منسجم در میسری که مدیریت سازمان تعیین کرده است، وا می دارد.

امانی گفت: مهم ترین کاری که هر فرد باید برای ورود به سازمان انجام دهد، در موقعیت قرار دریافت برای کسب شناخت نسبی نسبت به سازمان و نیروهای آن از لحاظ توانمندی، کارآیی، اثربخشی و کارآمدی است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: برای من به عنوان دبیرکل شورای عالی توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات توسط کارشناسان، صمیمیت، صداقت، مهارت های ارتباطی و اجتماعی،توانمندی علمی و موثر بودن در فرایند بهبود کاری دستگاه مهم و لازم است.

وی اضافه نمود: باید اصل بر انجام کارها بر اساس قانون و توضیح وظایف سازمانی افراد بگذاریم و از حاشیه ها تا می توانیم دوری کنیم چون حاشیه ها سرعت رشد و ترقی سازمانها را می گیرد. کارکنان در محیطی که کار می کنند باید احساس آرامش و راحتی کنند تا بتوانند با خیالی آسوده برای توسعه و پیشرفت سازمان برنامه ریزی و عمل کنند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ادامه داد: یک تقسیم کار منطقی باید بین معاونان سازمان انجام گردد که کارها براساس روال قانونی و توانمندی افراد پیش برود، گاهی اوقات تداخل کاری که پیش می آید نباید باعث کندی فرایند کاری دبیرخانه گردد.

امانی با اشاره به اینکه لازمه کار کارشناسی نیروی کارآمد، موثر و تاثیرگذار است، افزود: برای توسعه و پیشرفت سازمان باید نیروی جدید و تازه نفس که از دانش، توانمندی و آگاهی لازم نسبت به دستگاه برخوردار باشد تزریق نمود.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تاکید نمود: همه ما نسبت به وظیفه ای که بر عهده گرفته ایم مسئول هستیم و باید سعی کنیم با استفاده از ظرفیت های موجود بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم.

در این نشست احمدرضا دوراندیش به عنوان معاون جدید دبیرکل، حسین ریاحی نژاد به عنوان مشاور دبیرکل در امور کمیسیونها و احمد عابدینی به عنوان مشاور دبیرکل در امور منابع انسانی معرفی و منصوب شدند و همچنین در این مراسم از زحمات و خدمات ارزنده سرکار خانم دکتر بلوسی که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 841

به "امانی: لازمه کار کارشناسی نیروی کارآمد، موثر و تاثیرگذار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امانی: لازمه کار کارشناسی نیروی کارآمد، موثر و تاثیرگذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید