Snowa Live سری لوازم خانگی هوشمند اسنوا

به گزارش اخبار مشروح، سری محصولات تازه اسنوا با نام Snowa Live به زودی به بازار عرضه خواهد شد که از پلتفرم IoT اختصاصی این شرکت استفاده می کند.

Snowa Live سری لوازم خانگی هوشمند اسنوا

به گفته اسنوا، پلتفرم استفاده شده در این محصولات به وسیله مرکز IoT این شرکت طراحی و تولید شده است و در آزمایشگاه های اختصاصی آن علاوه بر ایجاد ارتباط میان دستگاه ها، با استفاده از موتور هوش مصنوعی این شرکت، می تواند برنامه های تازهی را به کاربران پیشنهاد کند و با استفاده از بازخوردهای کاربران، فرآیندهای خود را اصلاح کند.

پلتفرم این سری از محصولات جدا از ارتباط به وسیله گوشی های همراه، می تواند ارتباطی دائمی با تلویزیون های این شرکت حتی در حالت استندبای داشته باشد و بنابراین سیستمی همیشه هوشیار را شکل دهد.

همچنین اسنوا اعلام کرده است که علاوه بر محصولات تازهی که به این قابلیت تجهیز شده اند، برخی از محصولات فعلی آن نیز ممکن است قابلیت استفاده از این ویژگی را داشته باشند اما در این خصوص، اطلاعات بیشتری را ارایه نکرده است.

اسنوا در حدود 3 سال است که بر روی تکنولوژی های IoT و هوش مصنوعی کار می کند و آزمایشگاهای تخصصی در این دو حوزه را در مرکز فناوری های خودش با نام SnowaTec ایجاد کرده است.

اینترنت اشیاء در حال ایجاد یک تحول جدی در لوازم خانگی است. چرا که صرفا بحث ارتباط آن ها با یک سیستم دیگر مطرح نیست، بلکه هوشمندی ارتباط نیز بخش حیاتی از آن است تا در نهایت، مخاطبان آن، پیچیدگی های موجود را با سادگی بیشتری، تجربه کنند.

لوازم خانگی پیچیدگی های پنهان زیادی دارند چرا که محصولاتی که باید به وسیله این دستگاه ها از آن ها نگهداری شود با سرعت سرسام آوری در حال توسعه است و از سوی دیگر قیمت انرژی نیز در جهان رو به افزایش است و از سوی دیگر پنل های دستگاه ها نیز دیگر برای نشان دادن آپشن ها، کافی نیست. همچنین ارتباطات غیرمستقیم مصرف کنندگان با هم نیز یک ترند تازه است تا مصرف کنندگانی که از یک محصول استفاده می کنند بتوانند برنامه هایی که برای دستگاه های خود تعریف کرده اند را با هم به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر غول های لوازم خانگی، پلتفرم های خاص خود را در طیف وسیعی برای پشتیبانی خدمات تا بهبود تجربه کاربری ارائه می کنند.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1593

به "Snowa Live سری لوازم خانگی هوشمند اسنوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Snowa Live سری لوازم خانگی هوشمند اسنوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید