چگونه رشید از لک پیشی گرفت، مظاهری بهترین دروازه بان لیگ تا به امروز

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران، هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر را می توان پر حادثه ترین هفته تا اینجای کار دانست. هفته ای که در آن برخی از تیم های مدعی از جمله استقلال و پرسپولیس شکست خوردند.

چگونه رشید از لک پیشی گرفت، مظاهری بهترین دروازه بان لیگ تا به امروز

نتایج به دست آمده در این هفته باعث شد تا رشید مظاهری سنگربان تیم استقلال از حامد لک پیشی گرفته و بهترین عملکرد را در بین همه دروازه بان های لیگ برتری تا خاتمه هفته دوازدهم داشته باشد.

تا خاتمه هفته دوازدهم، پرسپولیس 10 بار به میدان رفته که در این 10 بازی حامد لک عهده دار مراقبت از آخرین سنگر این تیم بوده است. سرخ پوشان در این 10 بازی تنها 7 بار دروازه شان باز شده تا با این آمار بهترین عملکرد در خط دفاعی را داشته باشند.

حامد لک 5 بار در این مسابقات پیروز به بسته نگه داشتن دروازه خود شده و 7 گل را در 5 دیدار دیگر دریافت داشته است. او در 2 دیدار مقابل استقلال و آلومینیوم 2 گل دریافت داشته و در 3 دیدار مقابل نساجی، ذوب آهن و فولاد نیز یکبار دروازه اش باز شده است.

رشید مظاهری سنگربان آبی پوشان که در دو هفته نخست مقابل مس رفسنجان و فولاد امکان حضور در ترکیب این تیم را نداشت، از هفته سوم درون دروازه آبی پوشان قرار گرفت و تا امروز 10 بار برای آبی پوشان به میدان رفته که 5 بار پیروز به بسته نگه داشتن دروازه اش شده و 6 بار دروازه اش باز شده است.

مظاهری تنها در یک دیدار مقابل پرسپولیس بیش از یکبار دروازه اش باز شد و در 4 دیدار مقابل تیم های صنعت نفت، گل گهر، تراکتور و سایپا نیز یکبار دروازه اش باز شده است.

بر اساس این آمار، تا خاتمه هفته دوازدهم رشید مظاهری با 10 بازی، 5 کلین شیت و 6 گل خورده بهترین عملکرد را دارد و بعد از او حامد لک با 10 بازی، 5 کلین شیت و 7 گل خورده در رده بعدی قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 965

به "چگونه رشید از لک پیشی گرفت، مظاهری بهترین دروازه بان لیگ تا به امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه رشید از لک پیشی گرفت، مظاهری بهترین دروازه بان لیگ تا به امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید