پیشنهاد سریال: آقای مرسدس

به گزارش اخبار مشروح، راست اش را بخواهید همیشه عاشق این هستم که فیلم یا سریالی را که هنوز محبوب نشده و آوازه اش همه جا را نگرفته، معرفی کنم. چه فایده ای دارد که شما بیایید و سریال یا فیلمی که خیلی ها می شناسند، معرفی کنید!

پیشنهاد سریال: آقای مرسدس

سریالی که یک هفته پیش از آغاز پخشش مطلع شده ام، سریالی است به نام آقای مرسدس یا Mr. Mercedes.

این سریال را جک بندر کارگردانی کرده و اقتباسی است از رمان مشهور آقای مرسدس استفان کینگ.

نگویید که جک بندر را نمی شناسید، آخر او دو قسمت از سریال گیم آو ترونز و نیز سریال محبوب سال های پیش لاست را کارگردانی کرده است.

سریال های محبوب دیگری که او در کارگردانی آنها مشارکت داشته اینها هستند: آلیاس، آلکاتراز، زیر گنبد یا Under the Dome و سوپرانوز.

از آن سو هم که استفان کینگ را داریم که آنقدر مشهور است که نیازی به معرفی ندارد.

ژانر سریال، کارمطلعی مرموز است. اگر دلتان برای سریالی مثل True Detective یا سریال The Killing تنگ شده، باید بگویم این سریال هم می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

البته هر سریالی حال و هوای خاص خودش را دارد، اما قضاوت من از دو قسمت اول سریال خیلی خوب بود. البته قضاوت در مورد یک سریال، تنها بعد از دو قسمت، کاری پرخطر است، اما می توانم پیش بینی کنم که در هفته های آینده، در وب فارسی در مورد این سریال خیلی بیشتر بخوانیم.

برای اینکه حال و هوایی از خط داستانی اولیه سریال پیدا کنید، چیزهای محدودی را برایتان معرفی می کنم:

آدم های بیکار زیادی صف بسته اند، بلکه کاری پیدا کنند. ناگهان یک خودروی مرسدس به صف آنها می زند و 8 نفر از آنها را می کشد. در آن سو ما یک کارمطلع تنها، عاصی و طلاق گرفته را داریم که تازه بازنشسته شده. او ناگهان نامه ای دریافت می کند که ظاهرا از طریق مسبب حادثه برای او فرستاده شده است و نام خودش را گذاشته آقای مرسدس …

رمان آقای مرسدس 62 مین اثر استفان کینگ است. این رمان در سال 2014 منتشر شد و خود کینگ آن را نخستین جلد از یک سه گانه معرفی کرده است.

این رمان در سال 2015، برنده جایزه ادگار شد.

فصل اول سریال آقای مرسدس 10 قسمتی خواهد بود.

منبع: یک پزشک
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1628

به "پیشنهاد سریال: آقای مرسدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد سریال: آقای مرسدس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید