وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند خرداد 1400 برگزار می گردد

به گزارش اخبار مشروح، وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند مبتنی بر فناوری ارز رمز پایه و بلاکچین با حمایت معاونت علمی در خردادماه برگزار می گردد.

وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند خرداد 1400 برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با همکاری دفتر توسعه کسب وکار بین الملل و ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری صندوق پژوهش و فناوری گیلان، وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند با موضوع بی اثر کردن تحریم ها برای عقد قرارداد های تجاری یا جذب سرمایه گذار خارجی اول خردادماه امسال به صورت مجازی برگزار می گردد.

قرارداد های هوشمند، فناوری رایانه ای مبتنی بر بلاکچین و ارز رمز پایه هستند که امکان انعقاد قرارداد الزام آور، برگشت ناپذیر، شفاف، ایمن و غیرقابل ره گیری برای افراد دیگر را بر بستر بلاکچین فراهم می نمایند. این قرارداد ها می توانند به کسب وکار ها یاری نمایند تا بدون احتیاج به استفاده از نظام بانکی برای نقل وانتقال وجه و بدون نگرانی از عواقب تحریم ها با ایران مبادله اقتصادی داشته باشند.

این وبینار با هدف آشنایی فناوران، کسب وکار ها و سرمایه گذاران با قابلیت های فناوری قرارداد های هوشمند برای انعقاد قرارداد های تجاری و جذب سرمایه به صورت آنلاین در محور های هدف از قرارداد هوشمند، مزایای استفاده از قرارداد هوشمند، مباحث فنی فناوری Smart Contract، نحوه بهره مندی از خدمات قرارداد های هوشمند، کاربرد قرارداد هوشمند در مقابل تحریم ها و جذب سرمایه گذار خارجی و تسهیل مراودات اقتصادی بین المللی برگزار خواهد شد.

شرکت های دانش بنیان، واحد های فناور، دانشجویان، اساتید دانشگاه، شتابدهنده ها، صندوق های پژوهش و فناوری و دیگر فعالان و ذی نفعان زیست بوم فناوری کشور که تمایل دارند در عرصه بین المللی فعالیت داشته باشند می توانند در این وبینار حضور یابند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1111

به "وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند خرداد 1400 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وبینار آشنایی با قرارداد های هوشمند خرداد 1400 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید