نسخه موبایل بازی Valorant معرفی گردید

به گزارش اخبار مشروح، شرکت Riot Games به مناسبت یک سالگی بازی Valorant از انتشار این اثر مجانی برای پلتفرم موبایل خبر داده است. اگرچه این بازی با مسائل مختلفی هنگام عرضه روبرو بود و علاوه بر باگ های متعدد، نبود محتوای مناسب هم باعث پراکنده شدن بازیکنان شد؛ اما توسعه دهندگان بالاخره از پس چالش های پیش رو برآمدند و حالا آماده اند تا نسخه موبایل بازی را هم به دست عاشقان این شوتر تاکتیکال برسانند.

نسخه موبایل بازی Valorant معرفی گردید

شرکت Riot Games اطلاعات زیادی از نسخه موبایل منتشر ننموده اما رسانه پولیگان پیروز به مصاحبه با آنا دانلن، تولیدکننده بازی شده و وی اطلاعات مهمی را در اختیار ما قرار داده است. بر اساس گفته های دانلن، انتشار بازی Valorant برای موبایل با اما و اگرهای زیادی همراه بوده و توسعه دهندگان نمی دانستند آیا هسته اصلی بازی، قابلیت انتشار روی موبایل را هم دارد یا خیر. تولیدکننده بازی می دانسته که در صورت عدم مطابقت یکی از اجزاء نسخه ٔی کامپیوتر با پلتفرم موبایل، باید قید این پروژه عظیم را می زد.

به گفته تولیدکننده بازی Valorant موبایل، هدف اصلی این پروژه، ارائه تمامی قابلیت های نسخه کامپیوتر های شخصی به کاربران موبایل است؛ اما نه یک پورت ضعیف از نسخه کامپیوتر و بلکه ارائه یک تجربه بی نظیر و مخصوص موبایل های هوشمند. آنا دانلن در این مورد می گوید: ما با این هدف آغاز نکردیم که می خواهیم Valorant را برای موبایل بسازیم بلکه با شک و تردید زیادی از خودمان پرسیدیم که آیا می توانیم این بازی را برای موبایل هم بسازیم؟ برای ما مهم است که تجربه یکسانی میان نسخه کامپیوتر و موبایل وجود داشته باشد، اما درعین حال باید بدانیم که نیازهای یک کاربر موبایل کاملاً متفاوت است.

متأسفانه وی در خصوص تغییرات مهم نسخه موبایل صحبت ننموده اما اذعان نموده که این نسخه، تأثیری روی بازی اصلی نمی گذارد: همان طور که به دنبال انتشار یک بازی ضعیف در اختیار کاربران موبایل نیستیم، به همان اندازه هم نمی خواهیم که نسخه کامپیوتر به خطر افتد. ما به دنبال هل دادن بازیکنان فعلی به سمت موبایل نیستیم و به ارائه محتوای با بالاترین کیفیت ممکن ادامه خواهیم دید. قرار نیست که به دلیل ورود به بازار موبایل، کیفیت Valorant را به خطر بیندازیم.

با توجه به گفته های تولیدکننده ارشد بازی Valorant موبایل، معین است که هر کدام از نسخه ها دارای محتوای مخصوص به خود خواهند بود و به همین دلیل، خبری هم از اتصال کاربران این دو پلتفرم تحت پرچم کراس پلی نخواهد بود. شرکت Riot Games سال گذشته، از نسخه کنسول بازی رونمایی کرد و آن موقع گفته شد که ساخت چنین نسخه ای در دست آنالیز است، حال دانلن می گوید که احتمال انتشار چنین نسخه ای بسیار پایین است:

عجیب است اما فکر می کنم که انتقال بازی به موبایل برای ما آسان تر است. می دانید که کنسول ها فضای مناسبی برای شوترهای اول شخص هستند اما توسعه شوترهای تاکتیکال برای کنسول، کار آسانی نیست. سخت است که چنین سطحی از رقابت را توسط دسته ی کنسول تجربه کرد. ما چنین چیزی را نمی خواستیم و به همین دلیل، انتشار بازی برای موبایل را آسان تر یافتیم.

حال که می دانیم بازی Valorant برای موبایل منتشر می گردد و یک تجربه مخصوص به خود را ارائه می دهد، تنها سوال عظیم، زمان انتشار آن خواهد بود. به گفته دانلن ، این بازی در سال آینده منتشر خواهد شد و باید منتظر خبرهای بیشتر بمانیم.

بازی Valorant به صورت رایگان در دسترس کاربران کامپیوتر های شخصی قرار گرفته است.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1132

به "نسخه موبایل بازی Valorant معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه موبایل بازی Valorant معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید