مرتفع ترین اتاق فرار اروپا در ارتفاع سه هزار متری

به گزارش اخبار مشروح، مسافرانی که راه شان به فرانسه می افتد می توانند در یک ماجراجویی تازه بر بلندای آسمان در ارتفاع سه هزار متری شرکت نمایند.

مرتفع ترین اتاق فرار اروپا در ارتفاع سه هزار متری

اتاق فرار جدیدی که در تفرجگاه Val Thorens در کوه های آلپ در فرانسه افتتاح شده، مرتفع ترین اتاق فرار اروپا است که مسافران را در ارتفاع تقریبا سه هزار متری در میان زمین و آسمان آویزان نگه می دارد تا کوشش نمایند از ماشین های کابلی معروف این تفرجگاه فرار نمایند.

این جاذبه گردشگری با الهام از بازی های محبوب اتاق فرار طراحی شده اند که گروه های مختلف وارد محیط های متفاوت و محصوری می شوند و کوشش می نمایند تا با همکاری یکدیگر معماها را حل نمایند تا بتوانند از آنجا آزاد شوند. این بار، افراد باید سعی نمایند که از ماشین های کابلی Cime Caron این تفرجگاه رها شوند.

حداکثر پنج مسافر می توانند وارد یکی از این ماشین های کابلی شوند که در زمان ساخت در سال 1982، بزرگ ترین خودروی کابلی دنیا بودند.

این ماشین ها در میانه راه صعود به کوه متوقف می شوند و بازیکنان را در هوا معلق نگه می دارد. آن ها یک ساعت فرصت دارند که چند معمای مربوط به تاریخچه کوه را حل نمایند.

پیروز شدن یا نشدن بازیکنان در حل معماها فرقی در نتیجه کار ندارد، آن ها بعد از یک ساعت به تفرجگاه روستایی منتقل می شوند. بعلاوه، قبل از آغاز بازی، یک راهنمای تور در ایستگاه بالابر توضیحاتی را به آن ها خواهد داد.

این اولین اتاق فراری است که در یک ماشین کابلی طراحی شده است و مسافران امکان تماشای چشم انداز ای 360 درجه از کوه های آلپ را دارند.

این جاذبه گردشگری که در ماه مارس افتتاح شد، تا 8 مه که این تفرجگاه وارد تعطیلات زمستانی می گردد، باز خواهد بود و استفاده از آن رایگان است. ولی شرکت نمایندگان باید برای رزرو، با دفتر گردشگران این تفرجگاه تماس بگیرند.

منبع: کجارو / travelandleisure.com
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1410

به "مرتفع ترین اتاق فرار اروپا در ارتفاع سه هزار متری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرتفع ترین اتاق فرار اروپا در ارتفاع سه هزار متری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید