مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز: قرارداد تحویل 140 واگن مونتاژ داخل بسته شده است

به گزارش اخبار مشروح، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز با بیان اینکه اولین رام قطار فراوری داخل در کارخانه ایریکو ابهر امروز وارد تبریز شد، گفت: پنج واگن دیگر هم به زودی تحویل داده می گردد.

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز: قرارداد تحویل 140 واگن مونتاژ داخل بسته شده است

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مصطفی مولوی اظهار کرد: با گذشت 20 سال از زمان شروع احداث مترو در تبریز، امروز سیزدهمین رام قطار شهری وارد تبریز شد و رام های دیگر هم به تدریج به سیستم اضافه خواهد شد.

او ادامه داد: 12 رام قبلی ساخت چین بود و این اولین رام مونتاژ داخل در کارخانه ایریکو ابهر که با مشارکت شرکت پوژن چین ساخته شده است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز گفت: هر رام شامل پنج واگن و قیمت آن نزدیک به چهار میلیون یورو است و با احتساب یوروی 30 هزار تومانی، هر رام حدود 120 میلیارد تومان ارزش دارد.

او اضافه کرد: بودجه قطار کاملا دولتی است و سهم ما از این قطار که قراردادش به وسیله دولت بسته شده، 140 واگن برای تبریز است که از این تعداد پنج واگن تحویل شده و 135 واگن دیگر در نوبت تحویل است.

مولوی اسم کرد: در آینده ای نزدیک یک رام دیگر به تبریز می آید و امیدواریم تا با افزایش تعداد رام ها، فاصله زمانی که قطار در بین دو ایستگاه تردد می نماید، کاهش یابد و مردم تبریز که زحمات احداث مترو را متحمل شده اند و پول آن را پرداخت نموده اند، از قطار شهری استفاده نموده و لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1200

به "مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز: قرارداد تحویل 140 واگن مونتاژ داخل بسته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز: قرارداد تحویل 140 واگن مونتاژ داخل بسته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید