قانون یازده روابط موفق- مرد را با قلبش قضاوت کنید نه با پولش

به گزارش اخبار مشروح، یازدهمین قانون از مجموعه قوانین روابط پیروز می گوید که درباره مردها بر اساس اندازه قلب و وسعت روحشان قضاوت کنید نه بر اساس اندازه کیف پولشان.

قانون یازده روابط موفق- مرد را با قلبش قضاوت کنید نه با پولش

ما در جهانی بسیار مادی زندگی می کنیم که بیشتر به پول و مقام انسان ها بها داده می شود نه به ثروت و غنای درونی آنها. علاوه بر آن پیروزیت ها و دستیابی های بیرونی و ظاهری بسیار مهمتر از پیروزیت ها و دستیابی های درونی، روحی و معنوی شمرده می شوند. اما قانون یازدهم از مجموعه قوانین واقعی که ما را به سمت داشتن روابط پیروز راهنمایی می کند می گوید که درباره افراد بر اساس اندازه قلب و وسعت روحشان قضاوت کنید نه بر اساس اندازه کیف پولشان. این مخصوصا به زنان در موقع انتخاب همسر توصیه شده است؛ برخلاف قوانین مخرب قدیمی که زنان را به سمت انتخاب مردهایی با موقعیت مادی و اجتماعی بالا می کشاند.

برای آشنایی با سایر قوانین واقعی و قوانین قدیمی روابط به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین واقعی برای داشتن روابط پیروز

پول نمی تواند قلب شما را سیراب کند

عصر حاضر در قرن هجدهم و نوزدهم میلادی نیست که زن ها مجبور باشند فقط برای امنیت مادی که مرد می تواند به آنها بدهد با او ازدواج نمایند نه بر اساس عشقشان به او و نیز عشق مرد به آن ها. حال در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم و خوشبختانه زنها می توانند با هرکسی که خودشان انتخاب می نمایند ازدواج نمایند.

گرچه متاسفانه هنوز بعضی باورها تغییر نکرده اند و روی انتخاب افراد تاثیر می گذارند:

  • سبک زندگی
  • قدرت و منزلت اجتماعی
  • شغل و حرفه
  • شهرت و اعتبار

متاسفانه بسیاری از زن ها خودآگاه یا ناخودآگاه هنوز قاضی های بسیار سختگیر و بی انصاف اند. هرگاه زنی به یکی از دوستان زن خودش می گوید که به تازگی با مرد جوانی آشنا شده اغلب نخستین واکنش دوستش این است که: شغلش چیست؟

زن ها اغلب شاهد گفته های پدر و مادرشان یا پدربزرگ و مادربزرگ های شان بوده اند وقتی از نظر خودشان شوهری دلخواه را برای آنها توصیف می کردند. مثل فلان زن فامیل و آشنا با چه کسی ازدواج کرده است به این معنا که مردی با شغل خوب و اسم و رسم دار و پر آبرو یا مردی پولدار پیدا کرده نه به این معنا که با مردی مهربان با محبت و مسئولیت پذیر ازدواج کرده است.

این که همواره در طول تاریخ زن ها ضعیف و عقب نگه داشته شده اند بسیار ناراحت نماینده است. به طوری که هنوز بعضی از زن ها ترجیح می دهند با مردهای پولدار زندگی نمایند و شوهری پیدا نمایند که شغل مهم و پردرآمد یا با اسم و رسم دار یا ماشین شیک یا خانه زیبا و بزرگ داشته باشد به جای آنکه ارزش و قدر خودشان را از درون خودشان بجویند.

این درست است که بسیاری از زن ها هنوز نیز در درآمد خانواده شرکت دارند. حتی همه مخارج خانه را به تنهایی به عهده گرفته اند. اما همچنان زنان بسیاری وجود دارند که ارزش افزوده و اغراق آمیزی را روی پول و زرق و برق های مادی و اجتماعی یک مرد می گذارند و در این میان از کشف قلب و روح مرد زندگی خود باز می مانند.

فقط پول نمی تواند شما را خوشبخت کند اما می تواند برای شما راحتی و رفاه بیاورد. ازدواج به خاطر پول هرگز نمی تواند قلب و روح شما را سیراب کند و شما را به سمت روابط پیروز ببرد. زنان بی شماری هستند که اجازه داده اند پول و اسم و رسم شوهرشان چشم آنها را کور کند سپس در ازدواج های خالی و سرد و فلاکت بار به دام افتاده اند.

این زن ها حاضرند همه جواهرها اسباب و اثاثیه گرانقیمت و تعطیلات و سفرهای آنچنانی خود را بدهند و فقط لحظه ای عشق ناب و حقیقی، عشق ورزی پرحرارت و برخاسته از محبت و علاقه قلبی و صمیمیت و نزدیکی روحی و احساسی را تجربه نمایند. در اینجا منظورم آن نیست که پول بدبختی می آورد. فقط می خواهم بگویم چنانچه عشق و تفاهمی در کار نباشد پول به تنهایی خوشبختی نخواهد آورد.

مردان را بر اساس وسعت روحشان قضاوت کنید

قانون شماره یازده می گوید هنگامی که مردها را بر اساس مادیات انتخاب می کنید نه بر اساس آنچه از لحاظ روحی عاطفی به شما می دهند از ازدواجی نادرست سر در می آورید.

به علاوه آیا چنانچه مردی شما را بر اساس اندازه و وزنتان انتخاب کند از او متنفر نمی شوید؟ مردها نیز هنگامی که درباره آنها بر اساس فیش حقوقی شان قضاوت می کنید از شما متنفر می شوند.

البته مردانی نیز هستند که هم به لحاظ اقتصادی پیروزند و هم به لحاظ احساسی و عاطفی انسان هایی گرم، مهربان و با محبت اند. چنانچه بر حسب تصادف زوج شما پیروز و پولدار و بانفوذ و با اسم و رسمی نیز هست چه بهتر اما اگر نبود زانوی غم در بغل نگیرید زیرا به مراتب مردان بیشتری نیز وجود دارند که زیاد پول ندارند، ماشین آنچنانی و شغل با اسم ندارند اما صادق، قابل اعتماد، وفادار و پایبند، رمانتیک و با احساسند و بی صبرانه مایلند ازدواج نمایند، بچه داشته باشند و همین الان شما را از عشق سیراب سازند و بپرستند. اما این فقط به شرطی امکان پذیر است و تحقق می یابد که به آنها فرصت دهید شانس خود را امتحان نمایند.

باید از مرد زندگی تان فقط یک توقع داشته باشید و آن پول، ثروت، قدرت، نفوذ اجتماعی یا اسم و رسم و نیست تنها عشق است به همین سبب قوانین واقعی نیز همه به اندازه قلب و روح مرد نظر دارند.

منبع: قوانین روابط پیروز

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 745

به "قانون یازده روابط موفق- مرد را با قلبش قضاوت کنید نه با پولش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون یازده روابط موفق- مرد را با قلبش قضاوت کنید نه با پولش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید