تور ارزان استانبول: لیست شهرهای برتر گردشگری از نگاه یورو مانیتور: استانبول در جایگاه نهم

به گزارش اخبار مشروح، یورو مانیتور اقدام به تهیه لیست برترین شهرهای جهان برای گردشگری نموده که در آن هنگ کنگ در جایگاه اول قرار گرفته و استانبول با وجود تنش های منطقه ای و مناقشات به وجود آمده بین ترکیه و روسیه در جایگاه نهم جای گرفته است.

تور ارزان استانبول: لیست شهرهای برتر گردشگری از نگاه یورو مانیتور: استانبول در جایگاه نهم

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

طبق آنالیز های صورت گرفته از سوی یورو مانیتور ازمیان 100 شهرتوریستی دنیا، هنگ کنگ همچنان در رتبه نخست جدول شهرهای برتر گردشگری دنیا ثبت شد و استانبول نیز با دو رتبه افزایش در لیست ده شهر برتر گردشگری دنیا راه یافت.

طبق همین گزارش این شهر برای

5 سال پیاپی این جایگاه را برای خود حفظ نموده است. لندن در ردیف دوم و سنگاپور در ردیف سوم از مهمترین و بهترین شهرهای دنیای ثبت شده اند. هممچنین شهر استانبول در رده نهم و آنتالیا در رتبه 11 از مقصدهای برتر دنیا قرار گرفته اند.

طبق همین آنالیز ها درجدول 100 شهر برتر گردشگری دنیا ، علاوه بر استانبول و آنتالیا شهر آرتوین در شمال شرقی ترکیه و در سواحل دریای سیاه در ردیف صدم این جدول قرار گرفته است. به این ترتیب ترکیه دراین جدول پیروز به ثبت سه شهر برتر شده است.

وونتر گریتس، تحلیلگر صنایع مسافرتی در دفتر یورو مانیتور واقع در لندن خاطر نشان کرد که شهرهای فزونی چون استانبول و آنتالیا با وجود بروز ناآرامی های ژئوپولتیک درسال 2014 همچنان شاهد جذب فزاینده گردشگران خارجی بوده اند.

این گزارش خاطر نشان نموده است که افزایش تعداد گردشگران به استانبول عمدتا حاصل افزایش علاقه و سفر گردشگران عرب و به ویژه گردشگران منطقه خلیج فارس بوده است.

منبع: CHN

منبع: کجارو
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1354

به "تور ارزان استانبول: لیست شهرهای برتر گردشگری از نگاه یورو مانیتور: استانبول در جایگاه نهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استانبول: لیست شهرهای برتر گردشگری از نگاه یورو مانیتور: استانبول در جایگاه نهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید