قیمت طراحی ویلا: شیرهای باغ وحش اراک جان یک نفر را گرفتند

به گزارش اخبار مشروح، تهران (پانا) - شهردار اراک گفت پس از عملیات مشترک، شیرهای پارک وحش اراک که جان یکی از پرسنل را گرفتند، به قفس بازگردانده شدند.

قیمت طراحی ویلا: شیرهای باغ وحش اراک جان یک نفر را گرفتند

جهت دریافت خدمات قیمت طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش ایسنا، علیرضا کریمی دهم بهمن ماه در جمع خبرنگاران در مورد حادثه اتفاق افتاده در پارک وحش اراک و کشته شدن یکی از پرسنل پارک در پی حمله شیر اظهار کرد: متاسفانه ظهر امروز در پی غذا دادن اسفندانی یکی از پرسنل پارک وحش به شیرهای باغ وحش، یکی از شیرها به او حمله می نماید و وی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

وی توضیح داد: پیرو این اتفاق، اداره کل محیط زیست استان، فرماندار اراک، شهرداری، سازمان آتش نشانی شهرداری اراک و نیروی انتظامی به منظور کنترل شرایط و بازگردانده شدن شیرها به قفس در محل پارک حاضر شدند که عملیات بازگرداندن با پیروزیت انجام شد.

شهردار اراک بیان نمود: قفس شیرها از ایمنی کافی برخوردار است، اما متاسفانه شیر پیروز به باز کردن یکی از درهای مخصوص غذادهی می گردد و این حادثه تلخ رخ می دهد.

سرپرست اداره کل محیط زیست استان مرکزی نیز به ایسنا گفت: در پی تماس تلفنی مسئول باغ وحش اراک در ساعت حدود 13 دهم بهمن ماه 1400 با اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در مورد خارج شدن دو قلاده شیر نر و ماده از قفس و رها شدن در باغ وحش اراک، بخش معاونت محیط طبیعی و یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان سریعا با تجهیزات بیهوشی به محل اعزام شدند.

مهدی مصطفوی گفت: متاسفانه شیر نر و ماده پس از مصدوم کردن نگهبان مسئول غذادهی حیوانات باغ وحش، وارد محوطه باغ وحش شده بودند. با کوشش های اجرا شده، خوشبختانه دو شیر نر و ماده به قفس برگردانده شدند و اکنون امنیت کامل در محیط پارک وحش برقرار است. دلیل دقیق حمله شیرها به نگهبان باغ وحش هنوز معین نیست ولی به محض وصول خبرهای تکمیلی، گزارش دقیق ماجرا، به اطلاع عموم مردم رسانده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1471

به "قیمت طراحی ویلا: شیرهای باغ وحش اراک جان یک نفر را گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت طراحی ویلا: شیرهای باغ وحش اراک جان یک نفر را گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید