رشد 56 درصدی تولید ماهانه خودرو در مرداد

به گزارش اخبار مشروح، قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که تولید کامل در گروه صنعتی ایران خودرو ملاک عملکرد است، از افزایش 47 درصدی تولید از ابتدای سال تا 20 شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

رشد 56 درصدی تولید ماهانه خودرو در مرداد

آقای کیانوش پورمجیب گفت: از ابتدای سال تا 20 شهریورماه 264.202 دستگاه خودرو به صورت کامل تولید و آماده عرضه به مشتریان شده است. مقایسه عدد تولید امسال با سال گذشته که تولید در بازه زمانی یادشده 180 هزار دستگاه بوده نشان دهنده رشد 47 درصدی تولید کامل و بدون کسری خودرو است. همچنین رشد 56 درصدی در تولید ماهانه نیز حکایت از شرایط مطلوب در ایران خودرو و بهبود شرایط تولید در ماه های اخیر دارد.

قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، در عین حال از افزایش بیش از 40 درصدی صدور فاکتور محصولات از ابتدای سال تا 20 شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی تحویل خودرو نیز رشد بیش از 32 درصدی را تجربه کرده است با همدلی و وفاق تمامی ارکان تولید و زنجیره تامین به اهداف ترسیم شده تولید و تامین نیاز بازار دست خواهیم یافت.

پورمجیب شرح داد: توسعه محصول نیز مطابق با برنامه زمان بندی در حال اجرا بوده که علاوه بر بهبود محصولات فعلی، در سال آینده شاهد عرضه دو محصول نو و مدرن به بازار خواهیم بود. همچنین شاخص های کیفیت در ماه های اخیر روند رو به رشدی را تجربه کرده و در زمینه ارایه خدمات پس از فروش نیز توفیقات خوبی حاصل شده که همگی بیانگر گام برداشتن در جهت تحقق اهداف عالیه ترسیم شده برای رضایتمندی مشتریان بزرگ ترین خودروساز کشور است.

خبرنگاران اقتصادی صنعت ، تجارت و کشاورزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 شهریور 1401 بروزرسانی: 31 شهریور 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1596

به "رشد 56 درصدی تولید ماهانه خودرو در مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 56 درصدی تولید ماهانه خودرو در مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید