تسکین دردها با فشار دادن نقاطی از گوش

به گزارش اخبار مشروح، نمناک/ بعضی از داروهای غیر متعارف یا همان راههای درمانی ممکن است که عجیب و غریب به نظر برسد ولی بعضی از آنها ممکن است که کار ساز باشند، به عنوان مثال فشار دادن گوش که نتیجه قابل توجهی دارد . ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید با فشردن بعضی نقاط رفلکس گوش چه اتفاق هایی می افتد.

تسکین دردها با فشار دادن نقاطی از گوش

بعضی چیزها از لحاظ منطق غیر ممکن به نظر می رسد ولی در واقعیت وجود دارد و البته جای گفتن نیز دارد که دانش و علم ما محدود است. این امکان پذیر نیست که هرکدام از ما ها از رمز و راز پزشکی باخبر باشیم و تمام اطلاعات آن را برداریم.

نقاط مخصوص روی گوش برای تسکین درد

یکی از روش های غیر متعارف این است که بعضی با دانش طب فشاری شان ممکن است باعث تعجب و حیرت زدگی شما شوند.

این روش شامل یک گیره لباس (یا کلپیس) می باشد که با آن به بعضی از نقاط گوش فشار وارد نمایید.

نقاط مختلف روی گوش به ارگان های خاصی از بدن متصل می باشد اعمال فشار به آن نقاط باعث درمان اندام های داخلی می شوند این یک مفهوم بازتابی می باشد.

نقاط معین شده برای درمان بیماری ها با فشار گوش

1- شکل را مشاهده کنید. نقطه ایی که با شماره 1 معین شده گفته می شود به پشت و شانه هایتان متصل است. هنگامی که شما توسط گیره لباس و یا کلپس به این نقطه فشار اعمال کنید به شرط این که روزانه 60 با این عمل انجام شود باعث کم کردن و بهبود عملکرد کمر و شانه هایتان شود.

2- نقطه ایی که شماره 2 معین شده است ، گفته می شود که با عمال فشار به این نقطه ناراحتی های مزمن داخل بدن کاهش می یابند و باعث دفع مدفوع بهتر خواهد شد.

3- نقطه ایی که با شماره 3 معین شده است ، گفته می شود که به مفاصل متصل است و با اعمال فشار به این نقطه از درد و رنج مفاصل خلاص شوید.

4- نقطه ایی که با شماره 4 معین شده است. گفته می شود که با سینوس و گلو در ارتباط است و اگر شما نمی توانید به راحتی بخوابید که اکثرا به دلیل گرفتگی بینی می باشد اعمال فشار به این نقطه در بهبود این مشکل ، یاری می نماید.

5- نقطه ایی که با شمراه 5 معین شده است ، با دستگاه گوراش در ارتباط است. با اعمال فشار به این نقاط می تواند به دستگاه گوارشی و درد معده را کاهش دهد.

6- نقطه ایی که با شماره 6 معین شده است گفته می شود که با قلب و سر ارتباط در ارتباط است. اگر دچار میگرن و سردرد های متوالی و متعدد شده اید با اعمال فشار سلامت و آنرا بهبود ببخشید.

منبع: همگردی
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 929

به "تسکین دردها با فشار دادن نقاطی از گوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسکین دردها با فشار دادن نقاطی از گوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید