برگزاری حدود 2400 برنامه فرهنگی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس

به گزارش اخبار مشروح، نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف بیان حماسه آفرینی های زنان در دوران دفاع مقدس از سال 1397 تا به امروز، دو هزار و 392 برنامه فرهنگی- ترویجی در حوزه نقش زنان در دفاع مقدس برگزار کرده است.

برگزاری حدود 2400 برنامه فرهنگی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، تاریخ ایران همواره شاهد حضور فعال زنان در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی و از جمله دفاع مقدس بوده است. شاید مقاومت و فداکاری این قشر طی هشت سال دفاع مقدس، تا به امروز به نحوی شایسته دیده نشده است.

نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف بیان حماسه آفرینی های زنان در دوران دفاع مقدس از سال 1397 تا به امروز، دو هزار و 392 برنامه فرهنگی- ترویجی در حوزه نقش زنان در دفاع مقدس برگزار کرده است. این برنامه ها شامل 1025 نمایشگاه کتاب، 1087 نشست کتابخوان، 211 جلسه مطالعاتی، 21 مسابقه کتابخوانی، 17 فعالیت ویژه بچه ها و 11 جلسه نقد و بررسی کتاب در سطح کتابخانه های عمومی سراسر کشور بوده است.

نامگذاری بسیاری از کتابخانه های عمومی به نام شهدا، برگزاری دو دوره کنگره شعر کتاب دفاع مقدس، تجلیل از نویسندگان حوزه دفاع مقدس، تجلیل از ایثارگران و خانواده های شهدا، عضویت رایگان خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در کتابخانه های عمومی، فضاسازی کتابخانه های عمومی و نصب تصاویر شهدا، حمایت از جشنواره کتاب سال دفاع مقدس و رونمایی از برترین آثار منتشر شده در این حوزه، از شاخص ترین اقداماتی است که به صورت مستمر به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 690

به "برگزاری حدود 2400 برنامه فرهنگی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری حدود 2400 برنامه فرهنگی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید