برنامه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران روز دوشنبه اول دی ماه به پایان رسید.

برنامه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد

تیم های سایپا و شهرداری قزوین از گروه (الف) و پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان از گروه (ب) مرحله مقدماتی به مرحله نهایی لیگ برتر بانوان صعود کردند تا برای کسب رتبه های اول تا چهارم تلاش کنند.

مسابقات مرحله نهایی نیز به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و تیم ها به صورت دوره ای، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم های سایپا، شهرداری قزوین، ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در این مرحله در سه هفته مسابقات متمرکز به صورت دوره ای رفت و برگشت به مصاف یکدیگر می فرایند تا بعد از برگزاری 12 مسابقه، تیم های اول تا چهارم لیگ برتر بانوان معرفی شوند.

مسابقات چهار تیم برتر مرحله نهایی، از روز سه شنبه شانزدهم دی ماه آغاز می شود و در روز پنج شنبه نهم بهمن ماه با معرفی تیم های اول تا چهارم به انتها خواهد رسید.

همچنین چهار تیم اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس، در مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان برای کسب رتبه های پنجم تا هشتم به صورت دوره ای متمرکز به مصاف یکدیگر خواهند رفت که شش دیدار این گروه در روزهای 20، 22 و 24 دی ماه در کمپ تیم های ملی والیبال بانوان (سالن شهید چمران) برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 861

به "برنامه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید