اجرای محدودیت تردد از ساعت 20 امروز و فردا

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران : رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: با توجه به اجرای محدودیت تردد از ساعت 20 پیش بینی می شود حجم ترافیک در معابر تهران در ساعات بعداز ظهر متراکم و بیشتر شود.

اجرای محدودیت تردد از ساعت 20 امروز و فردا

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به افزایش یک ساعته زمان اجرای طرح محدودیت تردد شبانه طی امروز و فردا اظهارداشت: امروز و فردا اتمام ساعت فعالیت اصناف به غیر از واحدهای صنفی گروه یک تا ساعت 18:00 و ساعت 20:00 نیز شروع محدودیت تردد برای خودروها ازسوی ستاد ملی مبارزه کرونا مصوب و اعلام شده است.

وی گفت: طبیعی است با شرایط فوق،شاهد ترافیک بیشتری در سطح معابر شهر تهران بوده و حجم ترافیک در ساعات بعد از ظهر متراکم و بیشتر خواهد شد.

سردار حمیدی به شهروندان توصیه کرد:در ساعات بعد از ظهر که اوج ترافیک را در سطح معابر شاهد هستیم از ترددهای غیر ضرور خودداری نموده و سعی کنند در این ساعات به جریان ترافیک وارد نشده و حجم ترافیک را افزایش ندهند.

وی گفت:چنانچه رانندگان امروز و فردا درساعات اعلامی و بعد از ظهر الزام به استفاده از وسیله نقلیه خود را داشته باشند به این نکته توجه کنند که باید وقت بیشتری را نسبت به روزهای قبل در ترافیک سپری کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 846

به "اجرای محدودیت تردد از ساعت 20 امروز و فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای محدودیت تردد از ساعت 20 امروز و فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید