کامنت جنجالی بیرانوند در لایو رامین!

به گزارش اخبار مشروح، رامین رضاییان که طی روز های اخیر شایعات حضورش در پرسپولیس داغ شده، بعد از شرح حمید مطهری، مربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از جدال با ذوب آهن که گفت در شرایط فعلی که زمان زیادی تا جابجایی باقی مانده نه رامین و نه علی علیپور در لیست این باشگاه قرار ندارند و تمرکز خود را روی موفقیت با همین نفرات قرار داده، رضاییان نیز در لایو اینستاگرام خود شرحاتی در اینباره ارائه کرد.

کامنت جنجالی بیرانوند در لایو رامین!

مدافع راست اسبق پرسپولیس که بعد از کنار گذاشته شدن توسط برانکو، در چند مرحله در نزدیکی بازگشت دوباره به این تیم قرار داشت در نهایت این موقعیت برایش فراهم نشد. در ادامه در فصل گذشته نیز پیش از اینکه برانکو از این تیم رود، او قراردادش با الشحانیه قطر را تمدید نموده بود تا این فرصت از او گرفته گردد. در فصل جدید نیز پیشنهاد اغواکننده الدحیل قطر باعث شد تا احتمال این انتقال کاهش یابد.

با این حال اکنون بار دیگر شایعات حضور رامین در پرسپولیس داغ شده است؛ خصوصا اینکه الدحیل نیز به دنبال انتها همکاری مقطعی با این بازیکن به زعم رامین رضاییان واقع شده است. رضاییان در صفحه اینستاگرام خود توضیحاتی در مورد احتمال این انتقال داد که البته با کامنتی جالب از سوی بیرانوند نیز همراه شد.

در شرایطی که رامین مدعی بود با توجه به قراردادی که با الدحیل دارد تصمیم در مورد آینده اش برعهده این باشگاه خواهد بود و در شرایط فعلی انتقال قرضی اش در دستور کار الدحیل واقع شده است، از کم بودن احتمال درخواست پرسپولیس اطلاع داد. رامین البته با اعلام اینکه با توجه به صحبت هایی که پیش از این با یحیی گل محمدی داشته نظر مربی کنونی پرسپولیس روی او مثبت است، مدعی شد هنوز پیشنهادی از این باشگاه به الدحیل نرسیده و در صورت ارسال این نامه نیز شاید به دلیل اینکه الدحیل خود را رقیب پرسپولیس در آسیا می داند مانع از این انتقال گردد.

با این حال بیرانوند، گلر اسبق پرسپولیس که در روز های انتهای فصل گذشته راهی انتورپ بلژیک شده در کامنتی جالب تمام این ماجرا را به زبان آورد و روشن کرد؛ اینکه رامین منتظر پیشنهاد رسمی و ارسال نامه از سوی باشگاه پرسپولیس است و شاید در اینصورت اتفاقی برای این انتقال بیفتد: سلام دوستان عزیزم. منم مثل شما لایو رامین جان را می بینم. رامین داره میگه که نامه بزنه به باشگاه منو قرصی بگیره. ولی حالا رامین جان بدار نامه رو بده شاید اکی بشه برادر دوست داشتنی.

بیرانوند با اشاره به اینکه تمام صحبت های رامین رضاییان نشان می دهد که او در انتظار نامه رسمی باشگاه پرسپولیس و باز شدن روزنه امید برای این انتقال است به تمام 20 دقیقه ای که رامین رضاییان در لایو حضور داشت، گره صحبت هایش را باز کرد.

باید دید اکنون یحیی گل محمدی و خصوصا باشگاه پرسپولیس ابتدا در صورت احتیاج به این مدافع راست، نامه درخواست رسمی خود به باشگاه الدحیل برای انتقال قرضی رامین رضاییان را ارسال خواهند کرد یا خیر. در صورت انتقال قرضی البته بعید است هزینه زیادی متوجه پرسپولیس باشد و در انتها این توافق احتمالا در صورت درخواست مجدد پرسپولیس برای تمدید قرارداد و از سوی دیگر اعلام احتیاج الدحیل به بازگشت این بازیکن ایرانی، شاید آن ها خواسته اقتصادی از این تیم داشته باشند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 873

به "کامنت جنجالی بیرانوند در لایو رامین!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامنت جنجالی بیرانوند در لایو رامین!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید