همه چیز درباره ویزای دبی مخصوص گیمرها

به گزارش اخبار مشروح، ویزای نو جهت تبدیل دبی به مقصدی برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، برنامه نویسان، افراد دارای ایده، توسعه دهندگان بازی، طراحان، شرکت های نوآور و استارتاپ های متخصص در برنامه های کاربردی بازی، توسعه و ایجاد محتوا، صنایع خلاق و هوش مصنوعی است.

همه چیز درباره ویزای دبی مخصوص گیمرها

خبرنگاران: دبی از طرح اعطای ویزای بازی های کامپیوتری با هدف حمایت از استعدادها، سازندگان و پیشگامان بخش بازی های کامپیوتری و ایجاد انگیزه در آن ها، اطلاع داد. این طرح فرصت های سرمایه گذاری زیادی را هم جهت یاری به تبدیل ایده های نوآورانه به پروژه های پیروز، فراهم می نماید.

به گزارش کاماپرس، این امر در چارچوب برنامه بازی های کامپیوتری دبی 2033 است که به وسیله حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی و رئیس شورای اجرایی، در نوامبر گذشته راه اندازی شد.

ویزای بازی های کامپیوتری دبی در دسته ویزای های فرهنگی بلندمدت قرار می گیرد که به وسیله اداره فرهنگ دبی به نویسندگان، ادبا، هنرمندان، روشنفکران، اندیشمندان و افراد دارای استعدادهای خلاق در بخش های میراث فرهنگی و طبیعی، کتاب و روزنامه نگاری، رسانه های صوتی و تصویری و تعاملی، هنرهای نمایشی، جشن ها، هنرهای تجسمی طراحی و خدمات خلاقانه با هدف ایجاد انگیزه در آن ها و برای یاری به غنی سازی جنبش فرهنگی و خلاقانه دبی اعطا می گردد.

در بخش بازی های کامپیوتری، دبی در میان 10 کشور برتر جهان قرار می گیرد و می خواهد سهم این بخش را در رشد اقتصاد دیجیتال و فراوری ناخالص داخلی امارات، تا سال 2033 به حدود یک میلیارد دلار رسانده و تا 30 هزار شغل تازه مرتبط با بخش بازی های کامپیوتری ایجاد کند.

مدیرکل اداره فرهنگ و هنر دبی، هاله بدری نیز با تاکید بر اهمیت راه اندازی ویزای تازه و نقش آن در افزایش قدرت صنایع فرهنگی و خلاق گفت: ویزای تازه جهت تبدیل دبی به مقصدی برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، برنامه نویسان، افراد دارای ایده، توسعه دهندگان بازی، طراحان، شرکت های نوآور و استارتاپ های متخصص در برنامه های کاربردی بازی، توسعه و ایجاد محتوا، صنایع خلاق و هوش مصنوعی است.

طراحان، برنامه نویسان و پیشگامان بخش بازی های کامپیوتری می توانند برای دریافت این ویزا به وسیله وب سایت اداره فرهنگ دبی اقدام نمایند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1403 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1761

به "همه چیز درباره ویزای دبی مخصوص گیمرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره ویزای دبی مخصوص گیمرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید