نظمی: کریمی با استعفا هم به تراکتور کمک کرد و هم به خودش، مذاکره با نکونام را رد نمی کنم

به گزارش اخبار مشروح، مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: از سمت باشگاه پیشنهاد استعفا به فیروز کریمی داده نشد، اما شاید شخصی دیگر یا دوستان او این پیشنهاد را به این مربی داده باشند.

نظمی: کریمی با استعفا هم به تراکتور کمک کرد و هم به خودش، مذاکره با نکونام را رد نمی کنم

جمشید نظمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره جدایی فیروز کریمی در تیم تراکتور گفت: ابتدا از زحمات کریمی تشکر می کنم. او در مقطعی سخت هدایت تیم را قبول کرد و زحمات زیادی کشید. متأسفانه در بازی با پیکان شرایط متفاوت بود و انتظارات کریمی برآورده نشد. او هم مربی باتجربه و دنیادیده ای است و شاید احساس کرد اگر بماند سابقه اش خراب می شود. به همین دلیل با این تصمیم هم به تیم کمک کرد و هم به خودش.

وی در واکنش به اینکه شنیده می شود باشگاه تراکتور خواستار جدایی کریمی بوده و به نوعی استعفایش صوری قلمداد شده است، گفت: به هر حال احترام متقابل بین باشگاه و کریمی وجود داشت. قطعاً برای جدایی توافق شده است. وقتی با استعفا هم موافقت می شود یعنی توافق کردیم. از طرف باشگاه پیشنهاد استعفا به کریمی داده نشد، اما اینکه شخص دیگر یا دوستان کریمی این پیشنهاد را به او داده باشند را نمی دانم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد انتقاد تند کریمی از بازیکنان تراکتور و اینکه آیا جریمه ای برای بازیکنان در نظر گرفته شده است یا خیر، توضیح داد: بله فکر می کنم خواسته های کریمی از تیم برآورده نشد. ما هم تا الان از بُعد تشویقی وارد شده ایم و جریمه ای برای بازیکنان نداشته ایم، اما بازیکنان هم باید از این به بعد دقت شان را بیشتر کنند. اینطور نمی شود که در بازی خانگی شکست بخوردیم و بازیکنان باید متوجه شرایط تیم باشند.

نظمی راجع به انتخاب سرمربی تازه و اینکه از نکونام به عنوان گزینه اصلی هدایت تراکتور نام برده می شود، توضیح داد: فعلاً در حال بررسی گزینه ها هستیم. نکونام چون تیم ندارد قطعاً گمانه ها اول به سمت او می رود. تنها او نیست و ما سه چهار گزینه دیگر هم داریم. این طبیعی است و من این برآورد را رد نمی کنم، اما تأیید هم نمی کنم.

وی همچنین درباره اینکه نام سیدمهدی رحمتی نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه ها مطرح شده است، گفت: به هر حال کسانی که تیم ندارند نام شان مطرح می شود. ما هم در حال بررسی گزینه ها هستیم.

مدیرعامل تراکتور در واکنش به این پرسش که آیا احتمال حضور مربی خارجی در تبریز وجود دارد یا خیر، گفت: شاید به خاطر اینکه زمان زیادی نداریم و حضور مربی خارجی کمی نیاز به زمان داشته باشد، خیلی این گزینه در دسترس نیست، اما اگر در انتخاب سرمربی به مشکل بخوریم، شاید سراغ مربی خارجی هم برویم.

به نظرتان سرمربی تازه طی چند روز آینده انتخاب خواهد شد؟، نظمی در واکنش به طرح این پرسش گفت: سرمربی هر چقدر زودتر انتخاب شود و با تیم تمرین کند، بهتر است. ما هم دنبال همین هستیم که زودتر این کار را انجام دهیم. زمان دقیق را نمی توانیم بگوییم. شاید یکی، دو روزه انتخاب شود، شاید هم چهار پنج روز طول بکشد. به هر حال مذاکره دوطرفه است و یک طرف مشخص کننده نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1328

به "نظمی: کریمی با استعفا هم به تراکتور کمک کرد و هم به خودش، مذاکره با نکونام را رد نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظمی: کریمی با استعفا هم به تراکتور کمک کرد و هم به خودش، مذاکره با نکونام را رد نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید