تور استرالیا: مهاجرت به استرالیا

به گزارش اخبار مشروح، یکی از کشورهای مهاجرپذیر که افراد زیادی از سراسر جهان را به خود جذب می نماید استرالیا است. مهاجرت و اقامت در استرالیا مانند هر کشور دیگری شرایط خاصی دارد که اگر بتوانید آن ها را برآورده کنید مهاجرت به این کشور برای تان آسان خواهد بود. با مجله گردشگری دورونزدیک همراه باشید تا با شرایط مهاجرت به استرالیا بیشتر آشنا شوید.

تور استرالیا: مهاجرت به استرالیا

با تور استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

درباره کشور استرالیا

استرالیا کشوری پیشرفته در نیم کره جنوبی زمین است و به علت اقتصاد قوی ای که دارد مهاجران زیادی را به خود جذب می نماید. این کشور ششمین کشور پهناور دنیا است و مردم آن در مقایسه با مردم دیگر کشورهای دنیا در رفاه نسبتا بالایی زندگی می نمایند. مرکز کشور استرالیا کانبرا است و ملبورن و سیدنی دو شهر بزرگ آن به شمار می آیند. مردم این کشور از خشنود ترین مردم دنیا هستند و امید به زندگی در استرالیا بسیار بالا است. این کشور تنوع فرهنگی زیادی دارد و همین مسئله آن را نسبت به کشورهای دیگر متمایز ساخته است و باعث می شود مهاجرن در این کشور راحتی بیشتری داشته باشند.

روش های مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا به وسیله تحصیل

سطح آموزش در کشور استرالیا بسیار بالا است و داشنجویانی که به این کشور مهاجرت تحصیلی داشته اند تجربه رضایت بخشی را کسب نموده اند. البته اگر قصد مهاجرت به استرالیا به وسیله ویزای تحصیلی را دارید، بهتر است بدانید که شرایط آسانی در انتظار شما نخواهد بود و هرگونه تخلف باعث می شود ویزای شما لغو شود. برای تحصیل در استرالیا پفراینده ها بر اساس تابعیت متقاضی آنالیز می شود. متاسفانه آنالیز پفراینده های افراد ایرانی با حساسیت بیشتر انجام می گیرد. متقاضیان می توانند برای مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و … درخوایت ویزای تحصیلی دهند. لازم است برای تحصیل در این کشور از یکی از مراکز آموزشی ثبت شده در استرالیا پذیرش بگیرید و حتما توانایی اقتصادی خود را برای ادامه تصیل و زندگی در این کشور ثابت کنید. با دریافت ویزای تحصیلی امکان 20 ساعت کار پاره وقت در هر هفته را خواهید داشت. دریافت این ویزا احتیاجمند پرداخت هزینه بیمه تحصیلی هم هست. از دیگر شرایط دریافت ویزای تحصیلی می توان به مدارک کامل پزشکی و ارائه مدرک زبان معتبر اشاره نمود.

مهاجرت به استرالیا به وسیله کار

برای دریافت ویزای کار استرالیا، روی متقاضیانی که واجد شرایط هستند، به وسیله اداره مهاجرت استرالیا و حفاظت از مرزها ارزیابی آنلاین صورت خواهد گرفت. پس از دریافت امتیاز کافی اداره مهاجرت تعیین خواهد نمود که آیا شایستگی دریافت ویزای کاری را دارید یا خیر. دریافت ویزای کاری شرایط خاصی دارد که در صورت دارا بودن این شرایط مدارک شما آنالیز خواهد شد. شما باید در زمان درخواست ویزای کاری کمتر از 50 سال سن داشته باشید. زبان انگلیسی اهمیت زیادی در جلب توجه اداره مهاجرت دارد. مهارت هایی که در شغل خاصی دارید به وسیله اداره مهاجرت ارزیابی خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که اهمیت زیادی در فرایند دریافت ویزای کاری استرالیا دارد شرایط خوب سلامتی است که به این منظور ارائه مدارک معاینات پزشکی لازم است. قوانین مهاجرتی استرالیا

مهاجرت به استرالیا به وسیله سرمایه گذاری

فردی که متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا است باید کمتر از 55 سال سن داشته باشد. البته این شرط می تواند بسته به اندازه سرمایه گذاری متغیر باشد. در آزمون اداره مهاجرت کسب نمره حداق 65 برای متقاضیان لازم است. اگر شما برای سرمایه گذاری درخواست می دهید باید حداقل دو سال سابقه مدیریت پیروز کسب وکاری را داشته باشید و برای پیروزیت کسب وکارتان در استرالیا متعهد باشید. پس از سرمایه گذاری در یک استان یا منطقه باید به مدت حداقل 2 سال در آن استان اقامت داشته باشید. یکی دیگر از شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری دارا بودن حداقل 800 هزار دلار استرالیا به عنوان سرمایه است که حتما به وسیله قانونی کسب شده باشد.

مهاجرت به استرالیا به وسیله ازدواج

مهاجرت به وسیله ازدواج یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. پس از ارائه مدارک و ثابت کردن حقیقی بودن ازدواج که خود شامل مدارکی جداگانه است، یک ویزای موقت دریافت خواهید کرد. با این ویزا می توانید به مدت دو سال تا زمان دریافت اقامت دائم خود به استرالیا بروید و در این کشور مشغول به کار شوید و از تمام حقوق شهفرایندی برخوردار خواهید بود. بر اساس شرایط دریافت این ویزا، متقاضی باید پیش از درخواست ویزا با همسر خود ازدواج قانونی نموده باشد.

مهاجرت به استرالیا به وسیله ویزای بازنشستگی

ویزای بازنشستگی نوعی ویزای موقت است و نمی توان بوسیله آن اقامت دائم یا تابعیت استرالیا را دریافت کرد. برای دریافت ویزای بازنشستگی لازم است فرد متقاضی بالای 55 سال سن داشته و توانایی پرداخت هزینه های زندگی را در استرالیا داشته باشد. این ویزا شامل پوشش درمانی و بهداشتی نخواهد شد و فرد متقاضی باید خود برای گرفتن پوشش درمانی اقدام کند. پس از درخواست برای ویزای بازنشستگی استرالیا و آنالیز پیروزیت آمیز مدارک، یک ویزای موقت بازنشستگی به فرد داده خواهد شد که بوسیله آن می تواند به مدت 4 سال در استرالیا اقامت داشته باشد. این ویزا احتیاج به تمدید دارید و باید پیش از موعد انقضا برای تمدید آن اقدام نمائید. خرید بلیط هواپیمای تهران سیدنی

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1333

به "تور استرالیا: مهاجرت به استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استرالیا: مهاجرت به استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید