مقاله: پارک سافاری ورلد بانکوک

به گزارش اخبار مشروح، باغ وحش از میان حیوانات عبور می کنید و در صورتی که به نکات قبل از ورود به پارک عمل کنید، خطری تهدیدتان نمی کند. طول این بخش 5 کیلومتر است که گذشتن از آن حدوداً 45 دقیقه طول می کشد و در مسیر می توانید گونه های مختلفی از حیوانات مثل گورخر، بز کوهی، آهو، کرگدن ، ببر و پرندگانی مثل شترمرغ ، پلیکان و لک لک ها را ببینید. بهترین موقع برای بازدید از این قسمت صبح است که به ببرها غذا می دهند تا به مرکز توجه بازدیدکنندگان بیایند.

مقاله: پارک سافاری ورلد بانکوک

قسمت دوم پارک یا همان پارک دریایی، شباهت بیشتری به باغ وحش های معمولی دارد، با این تفاوت که نمایش های ز یبایی برای گردشگران تور تایلند آماده کرده است. در این بخش می توانید از نمایش دلفین های آموزش دیده، شیرین کاری های فُک ها و میمون ها لذت ببرید.

نمایش دلفین ها یکی از بخش های محبوب پارک دریای است. از توپ بازی گرفته تا آواز خواندن دسته جمعی و شیرجه زدن های دیدنیشان. علاوه بر این می توانید با آنها دست بدهید یا بهشان بگویید شما را ببوسند و با شما عکس بگیرند.

نمایش پرندگان نمایش جذاب با فرود پرندگان رنگارنگ به صحنه شروع می شود که با حرکات آکروباتیک و هوششان قطعاً شما را شگفت زده می کنند.

منبع مقاله: پارک سافاری ورلد بانکوک

انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1396

به "مقاله: پارک سافاری ورلد بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک سافاری ورلد بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید