مبارزه در برسی برای من خوش یمن است، ‬در پاریس جای اشتباه ندارم

به گزارش اخبار مشروح، امیر مهدیزاده با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: سال 2012 پاریس در همین سالن میزبان مسابقات قهرمانی دنیا بود، من پیروز شدم با ارائه مبارزات زیبا و شکست همه رقبای خود اولین طلای دنیای ام را کسب کنم. وقتی شنیدم مسابقات انتخابی المپیک هم در این سالن برگزار می گردد، خیلی خشنود شدم.

مبارزه در برسی برای من خوش یمن است، ‬در پاریس جای اشتباه ندارم

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

وی اضافه نمود: خاطرات خوبی از مبارزه در این سالن دارم، همین موضوع حس خوب و انگیزه مضاعفی به من می دهد تا در سالن برسی بازهم آن مبارزات خوب را تکرار نموده و بتوانم با عبور از سد رقبای خود به سهمیه المپیک برسم.

عضو تیم ملی کاراته در مورد اردوهای تیم ملی هم گفت: در مدت 9 ماه گذشته تمرینات انفرادی خود را تعطیل نکردیم، ولی کاراته احتیاج به حریف تمرینی دارد و خیلی کارهای فنی را باید در برابر رقیب انجام داد که با کوشش مسئولان فدراسیون اردو در شرایط قرنطینه و با تست کرونا شروع شد. واقعاً خیلی عالی بود و تمرینات بسیار خوب و هدفمندی پشت سر گذاشتیم. امیدوارم بعد از عبور از این شرایط سخت و تداوم اردوها بتوانیم به شرایط آرمانی گذشته بازگردیم.

مهدیزاده با اشاره به شرایط وزنی خود گفت: در وزن 60- کیلوگرم رنکینگ یک دنیا بودم، برای اینکه بتوانم در وزن 67- کیلوگرم همان شرایط قبل را ایجاد کنم، زمان احتیاج داشت، با این وجود در مراحل انتهای لیگ دنیای توانستم توانایی های خود را به خوبی نشان دهم. در مسابقات اسپانیا مدال طلا کسب کردم، در رقابتهای امارات بین چهار نفر برتر بودم و در حالی که 4 بر یک از حریف گرجستانی پیش بودم و قطعاً مدال می گرفتم، به دلیل جلوگیری از شدت آسیب دیدگی کادر فنی اجازه ادامه کار را نداد. در مسابقات کاراته وان چین هم برنز گرفتم.

وی ادامه داد: در این مدت شرایط خوبی در این وزن پیدا کردم، حریف فرانسوی با رنکینگ یک دنیا شکست دادم، برابر رقیب مصری با رنکینگ دو دنیا دو بار در شیلی و دبی پیروز شدم، در مبارزه با حریف شیلیایی با برنز دنیا، دو رقیب ژاپنی با رنکنیگ های چهار و پنج دنیا به فزونی دست پیدا کردم. شرایط در حال بازگشت به قبل و رسیدن به روزهای آرمانی بود تا خود را به عنوان یک مدعی نشان دهم که شیوع کرونا باعث تعطیلی مسابقات شد. البته هفت ماه تا مسابقات انتخابی المپیک در پاریس زمان داریم ان شاالله در این مدت با برنامه ریزی کادر فنی و فدراسیون بتوانم به آمادگی لازم رسیده و کسب سهمیه کنم.

دارنده دو طلا و یک برنز دنیا در انتها گفت: پاریس آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه است و جای کوچک ترین اشتباه ندارم، باید برای کسب سهمیه جزو سه نفر برتر باشم و هدف هم همین است که در این رقابتها بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 747

به "مبارزه در برسی برای من خوش یمن است، ‬در پاریس جای اشتباه ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه در برسی برای من خوش یمن است، ‬در پاریس جای اشتباه ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید