علت خودکشی شهردارسئول چه بود؟

به گزارش اخبار مشروح، مقامات شهر سئول روز جمعه اعلام کردند برای شهردار مراسم تشییع جنازه برگزار می کنند که جسدش نیمه شب گذشته در نزدیکی دفترش پیدا شد.

علت خودکشی شهردارسئول چه بود؟

بنابر گفته مقامات سئول این مراسم به مدت پنج روز ادامه خواهد یافت این در حالی که مراسم تشیع جنازه در کره جنوبی به صورت سنتی سه روز است.

پلیس سئول روز گذشته اعلام کرد که جسد پارک وون سون شهردار 64 ساله این شهر در شمال سئول پیدا شده است. ساعاتی پیش دختر شهردار سئول به پلیس اطلاع داده بود که پدرش پس از خروج از خانه تلفن همراه خود را خاموش کرده و در خانه یادداشتی شبیه وصیت نامه برای اعضای خانواده خود به جای گذاشته است.

پلیس کره جنوبی گفته است نشانه ای از جنایت پیدا نکرده است اما تحقیق خواهد کرد تا علت مرگ پارک وون سون به صورت دقیق مشخص شود.

به گزارش خبرگزای یونهاپ، پارک در یادداشت خود به همه گفته است که متاسف است و به صورت ویژه به خانواده خود اشاره کرده که باعث رنجش آنها شده است.

شهردار متوفی سئول ظاهرا با اتهام آزار جنسی روبرو بوده است پس از اینکه منشی سابق او روز چهارشنبه دادخواستی درباره تماس فیزیکی و رفتار نامناسب شهردار ارائه کرده بود. گمان می رود که وی به دلیل انتشار اخبار تأیید نشده درباره آزار جنسی تعداد بیشتری از کارکنان خود، از ترس آبروریزی دست به خودکشی زده است.

زمانی که از مقامات شهر سئول درباره این تحقیقات پرسیده شد، آنها جواب دادند که هنوز از این مسئله آگاه نیستند.، تسنیم

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 570

به "علت خودکشی شهردارسئول چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت خودکشی شهردارسئول چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید