سیستم اقتصادی و حسابداری برای صندوق های پژوهشی راه اندازی می گردد

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، در راستای تحقق هدف ارتقاء صندلی صندوق های پژوهش و فناوری سطح نهادهای اقتصادی، اعتباری و سرمایه گذاری حرفه ای خصوصی، کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری در سال گذشته برنامه ای تحت عنوان استاندارد سازی اطلاعات اقتصادی، حسابداری و اعتباری صندوق های پژوهش و فناوری را مصوب کرد.

سیستم اقتصادی و حسابداری برای صندوق های پژوهشی راه اندازی می گردد

با ما همراه باشید و درباره سفرباران بیشتر بدانید.

اهمیت این اقدام به این دلیل است که نرم افزار اقتصادی و حسابداری کامل و جامع برای صندوق های پژوهش و فناوری وجود نداشته و هزینه طراحی نرم افزار برای هر صندوق به تنهایی مقرون به صرفه نیست.

به همین دلیل دبیرخانه کارگروه با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و مدیران عامل بعضی صندوق ها در جلسات کارشناسی با شرکت های صاحب نام و فعال در حوزه نرم افزارهای نهادهای اقتصادی و اعتباری ضمن ارایه درخواست های خود با محصولات آنان نیز آشنا شدند و در ادامه سیستم جامع اقتصادی صندوق های پژوهش و فناوری را راه اندازی کردند.

کارگروه صندوق پژوهشی فناوری امیدوار است که صورت های اقتصادی سال 1399 صندوق های پژوهش و فناوری در یک قالب استاندارد و با استفاده از اطلاعات مستخرج از سیستم جامع اقتصادی و حسابداری تهیه کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 682

به "سیستم اقتصادی و حسابداری برای صندوق های پژوهشی راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستم اقتصادی و حسابداری برای صندوق های پژوهشی راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید