سوال روز فوتبال ایران: عزیزی خادم، حیدر بهاروند را بازخواست می نماید؟ خبرنگاران

به گزارش اخبار مشروح، مقصران سلب میزبانی از ایران، امروز در فدراسیون فوتبال هستند و عزیزی خادم هم در انتخاباتی که منجر به پیروزی او شد، مدیون کوشش های آنهاست.

سوال روز فوتبال ایران: عزیزی خادم، حیدر بهاروند را بازخواست می نماید؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اولین بیانیه رئیس فدراسیون فوتبال پس از اعلام سلب حق میزبانی از ایران؛ بخش کوتاهی از این بیانیه را بخوانید: اینجانب در طول دوران کوتاه قبول مسئولیت کوشش نموده ام با توکل بر خدا، رایزنی و مشاوره، جلب توجه و مساعدت مسئولین عالی، تمهیدات لازم را برای موفقیت تیم ملی فراهم نمایم. از آن جمله با وزیر محترم امور خارجه، جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف ملاقات محبت آمیز ای انجام دادم، به اتفاق شرایط فوتبال ملی، مسابقات مقدماتی، میزبانی و دیگر مسایل مرتبط را مرور نمودیم. تاکید اینجانب در این ملاقات بر اخذ حق میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی بود که متاسفانه با اهمال کاری، بی توجهی و سهل انگاری در مدیریت گذشته تضییع شده است.

***

عزیزی خادم طبعا نمی توانست این ماجرا را گردن بگیرد و چاره ای نداشت تا توپ را به سمت مدیریت گذشته فدراسیون (یعنی مدیران ماقبل او) شوت کند. حالا ببینیم این مدیران که عزیزی خادم از آنها به عنوان مدیریت گذشته یاد می نماید چه کسانی هستند؟

سرپرست فدراسیون فوتبال پیش از انتخابات حیدر بهاروند بود که از سوی مراجع قانونی هم رد صلاحیت شد. تصمیم گیرنده در فدراسیون فوتبال آقای بهاروند بود؛ بنابراین اگر کسی قصوری مرتکب شده باشد، باید حیدر بهاروند در این زمینه سوال و جواب گردد اما عزیزی خادم، بهاروند را به نفر دوم فدراسیون تبدیل کرد؛ در واقع مقصران سلب میزبانی از ایران، امروز در فدراسیون فوتبال هستند و عزیزی خادم هم در انتخابات مدیون کوشش های آنهاست.

سوالی که رئیس فدراسیون فوتبال را به چالشی عظیم دعوت می نماید این است؛ مقصران سلب میزبانی و تحویل گرفته نشدن فوتبال کشور در کنفدراسیون فوتبال آسیا، جملگی در فدراسیون فوتبال هستند. آیا او می تواند آنها را بازخواست کند؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال، اولین مصاحبه عزیزی خادم در مقر سازمان لیگ را دوباره بخوانید: باید از جناب بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ تشکر کنم و 4 سال در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خدمت ایشان بوده ام. باید همیشه نگاهی آگاهانه، واقع گرایانه با موضوع ها داشت و یکسال گذشته یکی از سخت ترین سال های فوتبال کشور بوده است. به جز بحث انتشار ویروس کرونا و مسائل برگزاری مسابقات ، ایشان سرپرستی فدراسیون فوتبال را نیز برعهده داشتند که صبورانه و با تدبیر مسایل را مدیریت نموده اند. ایشان مدیری عمل گرا هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 989

به "سوال روز فوتبال ایران: عزیزی خادم، حیدر بهاروند را بازخواست می نماید؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوال روز فوتبال ایران: عزیزی خادم، حیدر بهاروند را بازخواست می نماید؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید