تور ارزان دبی: بیمارستان ایرانیان دبی ، برطرف نگرانی برای ایرانی ها

به گزارش اخبار مشروح، همه ما می دانیم که سطح پزشکان و پزشکی ایران با توجه به هوش و استعداد جوانان ایرانی در خاورمیانه از رتبه بالایی برخوردار است. با توجه به رشد روزافزون مهاجران و گردشگران ایرانی در دبی، احتیاج به یک مرکز خدمات درمانی مخصوص برای ایرانیان روز به روز بیشتر از قبل احساس می شد. در سال 1359 پیرو درخواست مکرر ایرانیان، بیمارستان ایرانیان دبی در این شهر تأسیس شد.

تور ارزان دبی: بیمارستان ایرانیان دبی ، برطرف نگرانی برای ایرانی ها

با تور ارزان دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

با توجه به هزینه های بالای درمانی در دبی، تأسیس این بیمارستان که یکی از مجهزترین بیمارستان های دبی به شمار میرود، همواره باعث آرامش خاطر ایرانیان مقیم امارات و بعلاوه جهانگردان تورهای ایرانی است.

ناگفته نماند که این بیمارستان یک مرکز آموزشی مهم برای دانشجویان پزشکی است. بعلاوه این بیمارستان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های دبی است که در خیابان الوصل منطقه جمیرا، رو به روی برج العرب واقع شده است.

معرفی بیمارستان ایرانیان دبی

بیمارستان ایرانیان دبی یکی از قدیمی ترین بیمارستان های مجهز به آخرین تکنولوژی روز جهان در منطقه جمیرا دبی است. این بیمارستان پذیرای مراجعین ایرانی، عرب، تاجیک، افغان و … در هر ساعت شبانه روز است. خدمات این بیمارستان شامل بستری بیماران سرپایی و اورژانسی، ارائه خدمات پزشکی برای نوزادان زنان باردار، دندانپزشکی، فیزیوتراپی و … است.

بعلاوه این بیمارستان یک اتاق عمل اصلی و 10 اتاق عمل فول امکانات برای جراحی های سرپایی را به خود اختصاص داده است. در این بیمارستان جراحی های مهمی مانند عمل ستون فقرات، آندوسکوپی و … به وسیله جراحان مجرب و زبده به صورت مکرر انجام می شود. وجود داروخانه شبانه روزی در این بیمارستان، کار را برای مراجعین بیش از پیش آسان نموده است.

یکی از افتخارات این بیمارستان آن است که در روز 1200 بیمار سرپایی با بیش از 182 ملیت را بسیار سریع و روان پذیرش و خدمت رسانی می نماید. شعار این بیمارستان همواره این است که خدمات و امکانات بیمارستانی ما برای همه ملیت هایی که در امارات متحده عربی زندگی می نمایند بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ یا عقیده باز است.

تاریخ تأسیس بیمارستان ایرانیان در دبی

بیمارستان ایرانیان دبی در سال 1359 هجری شمسی مصادف با 1972 میلادی بر زمینی اهدا شده به ایران به وسیله شیخ راشد بن سعید آل مکتوم، حاکم آن دوران دبی، بنا شد. از آن سال تا به امروز جمعیت هلال احمر ایران با تأسیس این بیمارستان سعی بر فراهم آوردن رفاه حال ایرانیان مقیم یا جهانگرد در دبی را داشته است.

خدمات بیمارستان ایرانیان دبی

همان طور که بالاتر بیان کردیم با توجه به قدمت این بیمارستان ، خدمات آن بسیار کامل و جامع است. اگر بخواهیم به تفصیل توضیح دهیم این بیمارستان شامل:

  • 220 تخت بستری درجه یک
  • 25 کلینیک فوق تخصصی
  • یک مرکز گاسترو آندوسکوپی
  • یک مرکز تصویربرداری
  • 10 اتاق عمل تجهیز شده با فناوری لاپاراسکوپی و ابزار مورد احتیاج برای جراحی های کم تهاجمی
  • یک آزمایشگاه پیشرفته تماماً اتوماتیک
  • اولین آزمایشگاه سیتوژنتیک و تشخیص DNA در منطقه

است. که تمامی این امکانات با هزینه بسیار معقول در اختیار ایرانیان قرار می گیرد.

با شیوع ویروس کرونا از دو سال پیش تا به امروز این بیمارستان برای بیماران کرونایی بخش ویژه ای در نظر گرفته و با تمام توان در حال خدمت رسانی به این بیماران است.

با توجه به ورود سالیانه هزاران جهانگرد خارجی به دبی این امکان برای بیمارستان ایرانیان وجود دارد تا بتواند خود را به همگان در عرصه بین المللی نشان دهد. این بیمارستان همواره نماد کوچکی از پزشکی ایران و نبوغ پزشکان ایرانی است که ما به عنوان یک ایرانی همواره باید به آن افتخار کنیم.

بیمارستان ایرانیان دبی- وایلد وادی برج العرب

برای رفتن به بیمارستان ایرانیان دبی می توانید در ایستگاه برج العرب واقع در جنب وایلد وادی (یکی از بزرگ ترین پارک آبی های دبی) پیاده شوید. صندلی خاص این بیمارستان در کنار هتل برج العرب و این پارک آبی باعث شده تا بعضی افراد بومی آن را به بیمارستان وایلد وادی برج العرب صدا نمایند. تأثیر چشم انداز بسیار خاص و آرام بخش اتاق های این بیمارستان در فرایند درمان بیماران پذیرش شده، همواره زبانزد است.

با توجه به موقعیت خوب این بیمارستان ازلحاظ دسترسی به مترو، ایستگاه اتوبوس و تاکسی شما با کمترین هزینه و صرف زمان می توانید جهت درمان خود یا عزیزانتان به این مکان مجرب پزشکی بروید.

شرایط استخدام در بیمارستان ایرانیان دبی

با توجه به این که بیمارستان یک مرکز آموزشی پزشکی مهم نیز در دبی محسوب می شود، همواره سعی در جذب نیروهای متخصص و مجرب دارد. این بیمارستان همواره از دریافت رزومه پزشکان و کادر درمان ایرانی استقبال می نماید.

داوطلبان کار در این بیمارستان ابتدا باید برای اخذ ویزای کار دبی و بعلاوه گرفتن مجوز از وزارت بهداشت امارات اقدام نمایند. این امر شامل قبولی در آزمون تخصصی شغلی است که بابت شرکت در آن باید مبلغ 2000 درهم پرداخت شود. پس از دریافت مدرک، با توجه به اعلام احتیاج بیمارستان به پرسنل، باید مدرک قبولی آزمون خود به همراه مدارک تحصیلی را به اداره کار و مهاجرت دبی جهت صدور ویزا ارسال شود. متأسفانه شانس صدور ویزا برای ایرانیان در سال های اخیر بسیار پایین بوده است.

از نظر شرایط حقوقی بیمارستان ایرانیان دبی در صندلی خوبی قرار گرفته است؛ برای مثال حقوق یک پرستار برای یک شیفت کاری 4000 درهم و با اضافه کاری حدود 7000 درهم است.

رئیس بیمارستان ایرانیان دبی

با توجه به مطالب گفته شده شاید کنجکاو باشید، بدانید رئیس این بیمارستان خوشنام در دبی چه کسی است؟ با افتخار باید بگوییم رئیس این بیمارستان از تاریخ 3 اسفندماه 1394 تا کنون، یک ایرانی پرافتخار در عرصه پزشکی به نام دکتر افشاریان است. اگر انتقاد یا پیشنهادی برای بهبودی کیفیت درمان این بیمارستان دارید، می توانید به سایت این بیمارستان مراجعه نموده و به رئیس بیمارستان آقای دکتر افشاریان به صورت خصوصی ایمیل ارسال فرمایید.

فهرست پزشکان بیمارستان ایرانیان دبی

بیمارستان ایرانیان دبی از ابتدای تأسیس تا به امروز، با جذب و استخدام پرستاران و پزشکان حاذق ایرانی سعی بر ایجاد مکانی کاملاً ایرانی برای هم وطنان عزیزمان داشته است. در بین فهرست پزشکان این بیمارستان، نام پزشکان ایرانی مشهور در خاورمیانه نیز به روشنی می درخشد. هنگامی که به این بیمارستان ورود می کنید، به وضوح حس و حال بیمارستان های داخل ایران برای شما تداعی می شود.

برای مشاهده فهرست پزشکان ایرانیان دبی می توانید به سایت این بیمارستان مراجعه فرمایید.

با توجه به شرایط ویزا برای ایرانیان، اگر شما برای فرایند درمان کامل خود نمی توانید در دبی بمانید نگران نباشید زیرا بیشتر پزشکان ایرانی مجرب این بیمارستان در ایران نیز مطب داشته و شما برای ادامه درمان می توانید به ایران بازگردید.

با توجه به این موضوع که اغلب بیمارستان های امارات سعی بر جذب و استخدام نیروهای خارجی از جوامع پیشرفته مانند اروپا و آمریکا را دارند همواره سطح پزشکی این کشور در منطقه خاورمیانه بالا بوده که این امر باعث رقابت بین بیمارستان های این کشور است. این بیمارستان با خوش درخشیدن در این رقابت، نشان دهنده سطح بالای علمی پزشکان ایرانی و دانشگاه های ایران است.

سایت بیمارستان ایرانیان دبی

مانند هر بیمارستان بین المللی، بیمارستان ایرانیان دبی نیز دارای سایت بین المللی به زبان انگلیسی است. در این سایت تمام اطلاعات مورد احتیاج شما درباره بیمارستان، کادر درمان، خدمات بیمارستان، کلینیک های درمان و … گنجانده شده است. سایت بیمارستان https://www.ihd.ae/ است. شما با مراجعه به این سایت می توانید از ساعات کار کلینیک های مختلف بیمارستان و فهرست پزشکان متخصص در هر زمینه آگاهی پیدا کنید.

بیمارستان ایرانیان دبی؛ درمان هرچه سریع تر ایرانی ها

دبی از دیرباز تا کنون همواره یک قطب جهانگردی و تجارت مهم برای ایرانیان بوده است. هدف از ساخت این بیمارستان رفاه حال هر چه بیشتر ایرانیان بوده است که از سال 1349 با یاری پزشکان خوب ایرانی و حکومت ایران تا کنون این امر محقق شده است. اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید یا برای رفتن به تور دبی آماده می شوید یا حتی به دلیل تجارت و کسب وکار خود به صورت پی در پی مجبور به سفر به این شهر هستید، اصلاً نگران بیمار شدن خود یا عزیزان هم سفرتان در دبی نباشید، زیرا با وجود این بیمارستان قدیمی و معروف در دبی دیگر نگرانی شما معنایی ندارد. به عنوان یک ایرانی همواره به یاد داشته باشید که این بیمارستان ساخته شده است برای درمان هرچه سریع تر ایرانی ها!

بیشتر بخوانید:

راهنمای سفر به دبی | صفر تا صد سفر به عروس خلیج فارس

قوانین سفر به دبی در دوره کرونا

قیمت ویزای دبی در سال 2021

دبی خیابان شیخ زاید | شاهراه اصلی در منطقه تجاری دبی

مارینا دبی | ساحلی بکر و استثایی

پارک های آبی دبی | آدرنالین خون شما را هزار برابر می نماید

موقعیت جغرافیایی دبی | شهر آسمان خراش ها

راهنمای سفر به دبی | صفر تا صد سفر به عروس خلیج فارس

افتخارات آژانس هواپیمایی خبرنگاران

چه ایرلاین هایی از تهران به کانادا پرواز دارند؟

با 10 غذای محبوب در ژاپن آشنا شوید

حمل کدام وسایل در پرواز ممنوع است؟

10 هتل لوکس ایران که باید در آنها اقامت کرد

منبع: ستاره ونک
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1329

به "تور ارزان دبی: بیمارستان ایرانیان دبی ، برطرف نگرانی برای ایرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان دبی: بیمارستان ایرانیان دبی ، برطرف نگرانی برای ایرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید