بیش از 45 هزار خیر مدرسه ساز به پویش ملی آجر به آجر پیوستند

به گزارش اخبار مشروح، تهران (پانا) - مشارکت همگانی مردم در پویش ملی آجر به آجر و با هدف یاری به ساخت فضاهای آموزشی کشور با هر میزان یاری اقتصادی به وسیله سایت http://ajorbajor.ir در حال اجرا است.

بیش از 45 هزار خیر مدرسه ساز به پویش ملی آجر به آجر پیوستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، جریان مدرسه سازی براساس رسالت سازمان نوسازی مدارس کشور مبنی بر ساخت فضاهای آموزشی جدید، به روز و ایمن در سراسر کشور، با مشارکت مردم همچنان ادامه دارد.

چند صباحی است که پویش ملی آجر به آجر توسط سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با هدف نهادینه سازی فرهنگ فعالیت خیرین گرانقدر مدرسه ساز شروع شده است، و در این راه خطیر، مردم عزیز ایران که همیشه در تمامی زمینه ها و در سر بزنگاه های حوادث حامی و دست گیر یکدیگر بوده اند، در این راه نیز همراهی لازم را در پاک کردن غبار محرومیت از فضاهای آموزشی کشور دارند.

در سال های اخیر خیرین مدرسه ساز با ورود خود به عرصه مدرسه سازی باعث شکوفایی احداث فضاهای آموزشی شدند، به طوری که درصد قابل توجهی از مدارس کشور در سال های اخیر توسط خیرین نیک اندیش احداث شده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. به همین منظور بر اساس اسناد بالادستی مانند سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بستری برای حضور و مشارکت مردم فراهم شد تا بتوانند در موضوعات اجتماعی سهیم باشند.

بسته تحولی مشارکت های مردمی و در ذیل آن پویش ملی #آجربه آجر به همین دلیل و به منظور ارج نهادن به فعالیت خیرین مدرسه ساز راه اندازی شد و در کنار آن موضوع جذب خیرین با هر میزان بضاعت اقتصادی در ساخت مدارس کشور کلید خورد.

از زمانی که پویش ملی آجر به آجر وارد فاز اجرایی شده است، مورد استقبال هم میهنان عزیز و خیر اندیش قرار گرفته است و بیش از 45 هزار نفر از مردم، مسئولان، ورزشکاران و علاقمندان به موضوع مدرسه سازی تا به امروز در این امر مهم مشارکت خود را اعلام نموده اند و هم چنان جای بسیاری دیگر از مردم خالی است.

در این پویش همدلانه، هموطنان عزیز با هر بضاعت می توانند حتی به اندازه خرید یک آجر در مدرسه سازی مشارکت نموده و سهمی را در محرومیت زدایی آموزشی بچه ها این سرزمین داشته باشند.

به این منظور، هموطنان عزیز و نیکوکار می توانند با مراجعه به سایت https://ajorbajor.ir/ و با هر میزان بضاعت اقتصادی در این امر حسنه مشارکت داشته و پوستر اختصاصی خود را بسازند.

سامانه مهر مدرسه https://MehreMadrese.ir نیز به عنوان زیر ساخت اصلی پویش ملی آجر به آجر فعال است و بر اساس مشارکت خانواده ها در امر مدرسه سازی طراحی شده و به جذب مشارکت بیشتر مردم در امر مدرسه سازی می پردازد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 700

به "بیش از 45 هزار خیر مدرسه ساز به پویش ملی آجر به آجر پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 45 هزار خیر مدرسه ساز به پویش ملی آجر به آجر پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید