پرداخت سهم مرزنشینان سیستان وبلوچستان از عواید فروش سوخت

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مرزنشینان استان اولین سهم خود از عواید فروش سوخت را در حساب یارانه خود دریافت کردند.

پرداخت سهم مرزنشینان سیستان وبلوچستان از عواید فروش سوخت

به گزارش خبرنگاران ماندانا زنگنه سروش در نشست آنالیز کارت های مرزنشینان استان که در سالن جلسات این معاونت برگزار گردید اضافه کرد: بهره بردن مرزنشینان از عواید فروش سوخت یکی از طرح هایی بود که مدت ها پیش مطرح و مورد آنالیز نهاده شد و خاتمه در راستای اجرایی شدن بند (ت) تصویب نامه شماره 5776/37707 هیٵت وزیران مقرر شد عواید حاصل از طرح فروش سوخت مرزی به ساکنین شعاع 20 کیلومتری مرزها، به حساب آنان واریز گردد.

وی بیان نمود: به همین منظور پس از هماهنگی لازم با فرمانداران و بخشداران مناطق مشمول اجرای طرح موارد به وسیله بخشداران و دهیاران به مردم اطلاع رسانی شد تا نسبت به ثبت اطلاعات مشمولین طرح در سامانه مبادلان مرزنشینان اقدام گردد.

زنگنه گفت: خاتمه پس از راستی آزمایی های اجرا شده در اجرای اولین مرحله واریز نقدی عواید حاصل از فروش سوخت به مرزنشینان استان به حساب یارانه نقدی بیش از 28 هزار و 500 خانوار مشمول طرح مبلغ یک میلیون و 900 هزار تومان واریز شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 995

به "پرداخت سهم مرزنشینان سیستان وبلوچستان از عواید فروش سوخت" امتیاز دهید

13 کاربر به "پرداخت سهم مرزنشینان سیستان وبلوچستان از عواید فروش سوخت" امتیاز داده اند | 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت سهم مرزنشینان سیستان وبلوچستان از عواید فروش سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید