واحد 6 نیروگاه رامین اهواز به زودی به مدار برمی گردد

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از افزایش 14 درصدی تولید این نیروگاه در خرداد 1400 در مقایسه با سال قبل خبر داد.

واحد 6 نیروگاه رامین اهواز به زودی به مدار برمی گردد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ شکلاتی بیشتر بدانید.

خلیل محمدی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نیروگاه رامین با تکیه بر دانش و تجربه، همواره در جهت تولید برق به نام یک انرژی حیاتی گام برداشته و با توجه به گرمای زودرس استان خوزستان و پیک مصرف برق، نهایت تلاش خود را در جهت تولید برق مورد نیاز مردم به کار گرفته است تا شاهد فصلی توام با آسایش باشیم.

وی اضافه نمود: اندازه تولید خرداد 1400 نیروگاه رامین اهواز، 863 هزار و 683 مگاوات ساعت بود که نسبت به خرداد سال 99، افزایش 14 درصدی داشته است.

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: اندازه تولید سه ماهه نخست این نیروگاه در سال جاری 2 میلیون و 211 هزار و 964 مگاوات ساعت بوده که این اندازه تولید، 12 درصد بیش از اندازه تولید سه ماهه مشابه در سال گذشته است.

محمدی نام کرد: در حال حاضر از مجموع شش واحد نیروگاه رامین اهواز، پنج واحد در مدار تولید برق هستند و واحد ششم که طبق برنامه دستورالعملی، تحت تعمیرات اساسی قرار گرفته است، آخرین روزهای تعمیرات را می گذراند و امیدواریم در روزهای آینده شاهد راه اندازی مجدد این واحد نیروگاهی و تقویت سطح تولید این مجموعه با حداکثر توان باشیم.

وی اضافه نمود: میانه تولید لحظه ای در خردادماه سال جاری 240 مگاوات و ساعت کارکرد واحدهای تولیدی در این ماه 3 هزار و 604 ساعت بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1164

به "واحد 6 نیروگاه رامین اهواز به زودی به مدار برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد 6 نیروگاه رامین اهواز به زودی به مدار برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید