هلال احمر در سخت ترین شرایط در کنار مردم است

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران/گلستان دستیار ویژه و مشاور عالی استاندار گلستان و سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان با مدیرعامل هلال احمر استان ملاقات و گفت وگو کردند.

هلال احمر در سخت ترین شرایط در کنار مردم است

سید محمد حسینی دستیار ویژه و مشاور عالی استاندار گلستان و هانی محمدی سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری به عنوان نمایندگان استاندار به همراه فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در پایگاه امدادونجات زرین گل شهرستان علی آباد کتول حضور یافته و در مورد شرایط امدادر سانی به متاثرین از حوادث جوی اخیر گف ت وگو کردند.

در این ملاقات سید محمد حسینی دستیار ویژه و مشاور عالی استاندار گلستان گفت: هلال احمر در خط مقدم یاری رسانی در بحران و خدمات رسانی به مردم است. اوج کار و سختی شما زمانی است که مردم با خانواده ها در آسایش و آرامش هستند و در شرایطی است که خانواده ها به شدت به یاری هلال احمر احتیاج دارند، قطعا دعای خیر مردم در زندگی تان تاثیر گذار است.

هانی محمدی، سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان هم گفت: امدادرسانی هلال احمر را در سیل آق قلا به خوبی به یاد دارم و جزو تجربه های به یاد ماندنی بنده است. هر دستگاهی در حوزه مدیریت بحران هر ظرفیتی برای خدمت رسانی در زمان بحران دارد شرایط آن را برای همکاری با هلال احمر تسهیل می کنیم و با تمام توان هر اقدامی احتیاج باشد انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1483

به "هلال احمر در سخت ترین شرایط در کنار مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلال احمر در سخت ترین شرایط در کنار مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید