ماه چهره خلیلی در لندن دفن می گردد

به گزارش اخبار مشروح، در حالی که گریه امانش را بریده است، می گوید: قرار بود برگردد ایران ... خیلی کار ها و برنامه ها داشتیم با هم، اما نشد...

ماه چهره خلیلی در لندن دفن می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

نعیمه نظام دوست ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ در گفت و گویی کوتاه با ایسنا، در حالی که از شدت گریه و ناراحتی به خاطر درگذشت ماه چهره خلیلی به سختی صحبت می کرد، چنین ادامه داد: چه بگویم؟! ماه چهره عشق بود، زندگی بود، قوی بود، مهربان بود.

نظام دوست با بیان اینکه چند ماهی می شد که متوجه بیماری ماه چهره خلیلی شده بود، مطرح کرد: من ماه آذر سال گذشته بود که متوجه بیماری اش شدم ... آمده بود ایران. گفت من بروم کارهایم را بکنم و برگردم. قرار بود بیاید ایران. خیلی کار ها داشتیم که بکنیم، اما نشد.

این هنرمند در ادامه از دوستی 13 ساله اش با ماه چهره خلیلی گفت و با بغض مطرح کرد: 13 سال است که ماه چهره را می شناختم. سر تصویربرداری سریال نردبام آسمان در سال 86 بود که دوستی مان شکل گرفت.

نظام دوست با اشاره به اینکه ماه چهره خلیلی ساکن خارج از کشور بوده، ولی در ایران هم خانه داشته و زیاد به ایران می آمده است، گفت: با اینکه ساکن خارج از کشور بود، اما زیاد با هم رفت و آمد داشتیم. خیلی عِرق ایران را داشت. ماه چهره خیلی ایرانی بود، خیلی.

به گفته نظام دوست، ماه چهره خلیلی در همان لندن به خاک سپرده می گردد و پیکر او را به ایران نخواهند آورد.

ماه چهره خلیلی ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ با نقش جاریه در مختارنامه فعالیت هنری اش را در تلویزیون شروع و با نقش مرضیه در در سریالی به همین نام سرانجام داد.

او آدینه ـ 17 مرداد ماه ـ پس از دو سال مبارزه با بیماری سرطان کبد، از جهان رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 608

به "ماه چهره خلیلی در لندن دفن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماه چهره خلیلی در لندن دفن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید