سویه امیکرون فروشگاه های اپل را تعطیل کرد!

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران: شرکت اپل موقتا هفت شعبه فروش خود در آمریکا و کانادا را طی روز گذشته به علت افزایش موارد ابتلا به کووید 19 در میان کارمندانش تعطیل کرد.

سویه امیکرون فروشگاه های اپل را تعطیل کرد!

به گزارش خبرنگاران، شرکت اپل که در کوپرتینوی کالیفرنیا مستقر است، معمولا هنگامی که تست کرونا حدود 10 درصد از کاخبرنگارانن مثبت می گردد، شعبه فروش خود را تعطیل می نماید و ظاهرا بیش از 10 درصد کاخبرنگارانن هفت شعبه این شرکت به سویه امیکرون مبتلا شده اند.

چنین تعطیلی هایی در هفته های اخیر به امر متداولی تبدیل شده است. اپل پیش از دور اخیر تعطیلی ها، هشت شعبه فروش خود در تگزاس، مریلند، هاوایی، اوهایو و اوتاوا را تعطیل و بازگشایی نموده بود. این تعطیلی ها معمولا هر کدام چند روز ادامه پیدا می نماید. نهمین فروشگاهی که تعطیل شد و در لینکلن رود در میامی بیچ قرار داشت، همچنان تعطیل مانده است. اپل در اوت شعبه ای در چارلستون کارولینای جنوبی را تعطیل نموده بود.

این شرکت در بیانیه ای اظهار داشت ما شرایط را مرتبا رصد می کنیم و تدابیر سلامتی را بر اساس آن تنظیم می کنیم تا از سلامت مشتریان و کارمندانمان حمایت کنیم. ما به رویکرد جامع برای تیمهای خود که شامل تست مرتب روزانه سلامتی، زدن ماسک به وسیله کارمندان و مشتریان و نظافت کامل و مرخصی با حقوق است، متعهد مانده ایم.

اپل پیش از این اعلام نموده بود کاخبرنگاراننش مرتبا تست کرونا می دهند و هنگامی که شعب فروش این شرکت بازگشایی می شوند، هر کارمند دوباره تست می دهد.

با افزایش شمار موارد ابتلا به واریانت اُمیکرون در سراسر دنیا، اپل ازدحام در فروشگاههایش را به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی محدود نموده است و دوباره استفاده از ماسک در همه فروشگاههای خود در آمریکا را اجباری اعلام نموده و دوباره از حفاظهای پلکسی گلس برای حفظ سلامتی کارمندانش استفاده می نماید.

بر اساس گزارش بلومبرگ، همزمان اپل به مشوق برای سفارش آنلاین اضافه نموده است و از روز چهارشنبه تحویل دو ساعته رایگان برای محصولاتش در بیشتر منطقه ها را اظهار داشت. هزینه ارسال سفارش معمولا 9 دلار است.

منبع: رکنا
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1394

به "سویه امیکرون فروشگاه های اپل را تعطیل کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سویه امیکرون فروشگاه های اپل را تعطیل کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید