پلیس انتاریو نوشتن با اسپری روی مجسمه یادبود سربازان اس اس نازی را اقدام برای نفرت پراکنی تشخیص داد!

به گزارش اخبار مشروح، نگارش جملاتی با اسپری روی مجسمه یادبود سربازانی که در نیروی اس اس آدولف هیتلر عضو بودند ، موجب دخالت پلیس و به آنالیز آن به عنوان اقدام برای نفرت پراکنی شده . این اقدام پلیس همزمان باعث حیرت حامیان حقوق بشر شده است.

پلیس انتاریو نوشتن با اسپری روی مجسمه یادبود سربازان اس اس نازی را اقدام برای نفرت پراکنی تشخیص داد!

بهترین تجربه سفر را به کارگزار کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

اخیرا یک نفر با اسپری روی مجسمه ای سنگی که در تجلیل از افرادی نصب شده بود که در جوخه چهاردهم اس اس خدمت کردند، کلمات یادبود جنگی نازی ها را نوشت. این مجسمه در گورستان اوکراینی سن وولودیمیر واقع در اوک ویل جای دارد.

جوخه چهاردهم اس اس از اوکراینی هایی تشکیل شده بود که با هیتلر عهد همراهی بستند و بخشی از تشکیلات اس اس نازی ها بودند. تعدادی از این افراد متهم به کشتن زنان و بچه ها لهستانی و همچنین یهودی ها طی جنگ جهانی دوم شده اند.

پلیس منطقه ای هالتون باور دارد که حدود بیست و یکم ژوئن این کلمات روی مجسمه نوشته شده است. پلیس گفت در حال آنالیز این مورد به عنوان جرم با انگیزه نفرت است اما عکسی منتشر نکرده تا جلوی پخش شدن پیام را بگیرد.

اما ماس رابسون محقق که مقاله هایی درباره اوکراینی هایی نوشته که با نازی ها همکاری کردند، جزییاتی را درباره این گرافیتی و مجسمه در توییتر فراهم کرد و سوال هایی مبنی بر این عنوان کرد که چرا پلیس منطقه ای هالتون باید فکر کند افراد اس اس نازی مورد جرم نفرت قرار گرفته اند.

سرهنگ پلیس استیو المز سخنگوی پلیس منطقه ای هالتون گفت در قوانین جنایی ذکر شده که هر کسی بیانیه ای را در یک مکان عمومی مطرح کند که علیه یک گروه قابل شناسایی نفرت گسترش دهد، می تواند به زندان بیفتد.

او گفت: این اتفاق برای یک مجسمه افتاد و گرافیتی مذکور هم گروهی قابل شناسایی را هدف قرار داده است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 633

به "پلیس انتاریو نوشتن با اسپری روی مجسمه یادبود سربازان اس اس نازی را اقدام برای نفرت پراکنی تشخیص داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس انتاریو نوشتن با اسپری روی مجسمه یادبود سربازان اس اس نازی را اقدام برای نفرت پراکنی تشخیص داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید