پروژه های کمتر از 60 درصد پیشرفت می توانند تسهیلات بگیرند

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران/قم پروژه های با پیشرفت کمتر از 60 درصد و در مناطق کم برخوردار می توانند تسهیلات سرمایه ثابت دریافت نمایند.

پروژه های کمتر از 60 درصد پیشرفت می توانند تسهیلات بگیرند

محمود سیجانی امروز در نیز در جلسه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری در استانداری قم گفت: پروژه های با پیشرفت کمتر از 60 درصد و در مناطق کم برخوردار 30 می توانند تسهیلات سرمایه ثابت دریافت نمایند. استان قم رتبه سوم کشور در جذب تسهیلات تبصره 18 دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با بیان اینکه 158 میلیارد تومان به جمع 250 میلیارد تومانی که قبلا جذب نموده بودیم اضافه شده است اضافه کرد: بانک هایی که مشمول پرداخت تسهیلات تبصره 18 هستند باید تکلیف پرونده های ارجاع شده را معین نمایند.

وی با بیان اینکه کمیته های تخصصی مسایل مربوط به ستاد آنالیز می گردد توضیح داد: کمیته نظارت بر رونق فراوری یکی از کمیته های فعال است که این کمیته پس از دریافت تسهیلات از بانک ها تغییرات اشتغال در واحدها را آنالیز می نماید.

سیجانی ادامه داد: عمده واحدها پس از دریافت تسهیلات تثبیت و در مواردی ایجاد اشتغال داشته اند، مجموعا 6 بازدید از 24 واحد تسهیلات 98 صورت گرفته که طی این بازدیدها شاهد 1944 تثبیت و 38 فرصت شغلی جدید هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 836

به "پروژه های کمتر از 60 درصد پیشرفت می توانند تسهیلات بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های کمتر از 60 درصد پیشرفت می توانند تسهیلات بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید