قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه امضا می گردد

به گزارش اخبار مشروح، معاون سازمان پیشگیری از فساد چین گفت: در زمینه بین المللی یکی از اهداف اصلی ما امضای قراردادها و بیانیه های مشترک است تا بتوانیم اموالی که از دیگر کشورها به سرقت رفته است را به کشور مبدأ برگردانیم.

قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه امضا می گردد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، لیو جی آن چائو ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: چین و ایران از جمله کشورهایی هستند که از تاریخ و تمدن بسیار کهن و غنی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه هدف از حضور در نشست شورای منطقه 6 سازمان بازرسی کل کشور در اصفهان آشنایی با راهکارها و دستاوردهای ایران برای مقابله با فساد است، گفت: در حیطه خدمت به مردم ما از تجربیات یکدیگر برای مبارزه با فساد و پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی در کشورهای تاریخی مانند چین و ایران استفاده می کنیم.

معاون سازمان پیشگیری از فساد چین توضیح داد: در عرصه بین المللی مبارزه با فساد از موضوع های بسیار مهم است چراکه فساد می تواند اهداف استراتژیک هر کشوری را مورد تهاجم قرار دهد.

وی اضافه کرد: بر این اساس همکاری کشورهای منطقه ای مانند کشورهای دوستِ چین و ایران سبب می گردد که کشورهای دیگر نیز در این زمینه همکاری خود را گسترش دهند و از اختلاس ها پیشگیری کنیم.

چائو با اشاره به امضای قراردادهای مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه گفت: در زمینه بین المللی یکی از اهداف اصلی ما امضای قراردادها و بیانیه های مشترک است تا بتوانیم اموالی که از دیگر کشورها به سرقت رفته است را به کشور مبدأ برگردانیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 147

به "قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه امضا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه امضا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید