فراخوان جایزه داستان زاینده رود منتشر شد

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران در اصفهان، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، چهارمین دوره جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده رود را برگزار می نمایند.

فراخوان جایزه داستان زاینده رود منتشر شد

دبیر چهارمین دوره جشنواره سراسری دانشجویی داستان زاینده رود در این رابطه به خبرنگار ایبنا در اصفهان گفت: این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار می گردد و برنامه های جنبی مانند برگزاری کارگاه ها و نشست های داستان خوانی و بزرگداشت یک داستان نویس پیشکسوت در آن برگزار می گردد.

سیاوش گلشیری اضافه کرد: این جشنواره شامل بخش های زاینده رود، آزاد، داستان کوتاه کوتاه و بخش ویژه دانشجویان ایرانی خارج از کشور است و قالب آثار ارسالی به بخش های آزاد، زاینده رود و ویژۀ دانشجویان ایرانی خارج از کشور، یک داستان کوتاه 6 هزار کلمه ای و بخش داستان کوتاه کوتاه، یک داستان 100 کلمه ای است.

شرایط شرکت در جشنواره

وی درباره شرایط شرکت در این جشنواره ادامه داد: در بخش زاینده رود آثار باید مرتبط با زاینده رود باشد، موضوع سایر بخش ها آزاد است؛ اما آثار ارسالی نباید پیش ازاین منتشر شده و یا در جشنواره های دیگر شرکت داده شده باشد.

جوایز جشنواره

در بخش آزاد، برای نفر اول 50 میلیون ریال

نفر دوم 40 میلیون ریال

نفر سوم 30 میلیون ریال

به نفرات چهارم تا دهم نیز جوایزی اهدا می گردد

در بخش زاینده رود نیز 40 میلیون ریال

برای بهترین داستان کوتاه 10 میلیون ریال

دانشجویان ایرانی خارج از کشور 10 میلیون ریال

گلشیری در انتها گفت: مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره این جشنواره تا اول اسفندماه امسال است. علاقه مندان برای شرکت در چهارمین دوره این جشنواره تا اول اسفندماه امسال می توانند به وسیله سامانه ثبت نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به نشانی reg.jdisf.ac.ir اقدام و همین سایت را مطالعه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 740

به "فراخوان جایزه داستان زاینده رود منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جایزه داستان زاینده رود منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید