زخمی شدن 4 مامور پلیس آمریکا در اعتراضات ساکرامنتو

به گزارش اخبار مشروح، اداره پلیس ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیا از زخمی شدن چند مامور پلیس در اعتراضات این شهر خبر داده است.

زخمی شدن 4 مامور پلیس آمریکا در اعتراضات ساکرامنتو

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، اداره پلیس ساکرامنتو اعلام نمود: در اعتراضات گسترده این شهر علیه وحشیگری و نژادپرستی پلیس و تیراندازی مرگبار به سوی آدام تولدو پسر 13 ساله در شیکاگو و قتل دانته رایت در مینه سوتا، چند مامور پلیس هدف یک مایع تحریک نماینده قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، اداره پلیس ساکرامنتو اضافه نمود: 4 مامور پلیس در اعتراضات این شهر زخمی شدند. هیچ یک از معترضان در این اعتراضات بازداشت نشده اند. ماموران پلیس در نهایت این گروه از معترضان را متفرق کردند.

اداره پلیس ساکرامنتو بعدا از ترخیص ماموران پلیس از بیمارستان خبر داده است. تحقیقات پلیس درباره این حادثه آغاز شده است.

اداره پلیس ساکرامنتو اعلان نموده است که معترضان در ابتدا آغاز به پرتاب سنگ به سوی ماموران پلیس نموده اند.

پس از تیراندازی مرگبار یکشنبه گذشته در بروکلین سنتر به سوی دانته رایت شهروند سیاهپوست 20 ساله، اعتراضات گسترده ای در شهرهای مختلف آمریکا آغاز شده است.

پلیس اعلام نموده است که ماموران پلیس قصد داشتند یک مرد را به خاطر نقض مقررات هدایت رانندگی بازداشت نمایند ولی او حاضر به تبعیت از دستور پلیس نشده و دوباره سوار خودرویش شده است. یک مامور پلیس به سوی راننده شلیک نموده است.

پس از قتل جورج فلوید توسط یک مامور سفیدپوست، اعتراضات گسترده ای علیه رفتارهای نژادپرستانه و خشونت آمیز پلیس آمریکا برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1057

به "زخمی شدن 4 مامور پلیس آمریکا در اعتراضات ساکرامنتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زخمی شدن 4 مامور پلیس آمریکا در اعتراضات ساکرامنتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید