خبرنگاران 40 دستگاه اتوبوس به خط بی.آر.تی راه آهن-تجریش اضافه شد

به گزارش اخبار مشروح، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: این شرکت به منظور کاهش ازدحام مسافر در اتوبوس ها و رفاه حال شهروندان، از دی ماه حدود 40 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به خط 7 بی.آر.تی اضافه کرده است.

خبرنگاران 40 دستگاه اتوبوس به خط بی.آر.تی راه آهن-تجریش اضافه شد

به گزارش روز یکشنبه شرکت اتوبوس رانی تهران، محمود ترفع درباره شرایط خط 7 اتوبوس های تندرو (راه آهن-تجریش)، توضیح داد: شرایط خط 7 نسبت به ماه های گذشته بسیار بهبود یافته است.

وی ادامه داد: حدود 40 دستگاه اتوبوس دو کابین، تک کابین و مینی بوس طی 40 روز گذشته به تدریج به این خط اضافه شده است، البته اتوبوس های تک کابین و مینی بوس ها در ساعات اوج ترافیک سرویس دهی در این خط می کنند اما اتوبوس های دو کابین در همه ساعات هستند.

وی ضمن اشاره به بازدید از خط 7 گفت: یکی از دلایلی که سبب شد شنبه از این خط بازدید داشته باشم، تماس تلفنی دو مسافر مبنی بر تشکر و قدردانی از بهبود شرایط خط 7 اتوبوس های تندرو بود.

ترفع افزود: زمانی که 40 دستگاه اتوبوس به خط شلوغی نظیر خط راه آهن-تجریش اضافه می شود، شرایط سرویس دهی خط تغییر می کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه ضمن اشاره به گزارشات و مشاهدات عینی از خط 7 پس از ورود اتوبوس و مینی بوس های جدید، گفت: حجم مسافران در ساعات اوج افزایش می یابد اما اضافه شدن این اتوبوس و مینی بوس ها سبب شده تا مسافران در داخل اتوبوس ها به صورت فشرده نایستند.

براین اساس 19 دی 1399، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آغاز به کار ناوگان ویژه زنان شامل 10 دستگاه اتوبوس جدید اختصاصی برای زنان در خط 7 اتوبوس های تندرو در امتداد خیابان حضرت ولی عصر (عج) به عنوان یکی از دو خط پُرمسافر و پُرتردد اتوبوسرانی تهران خبر داد.

علاوه براین، 10 دستگاه مینی بوس جدید نیز در این خط پیش بینی شد تا نسبت به جابه جایی اختصاصی زنان یا مردان با توجه به تعداد مسافران در ایستگاه ها اقدام کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 957

به "خبرنگاران 40 دستگاه اتوبوس به خط بی.آر.تی راه آهن-تجریش اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 40 دستگاه اتوبوس به خط بی.آر.تی راه آهن-تجریش اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید